GIVENCHY L'Interdit EdP Intense 50ml

111,95 € 2239,00 €/l
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Uus parfüüm viib L’Interdit põnevuse uuele kõrgusele. Sügavam ja tumedam kui eales varem, see uus parfüüm intensiivistab üle piiri astumist ja muutub sunnitud kinnisideeks.
L’Interdit ei ole enam lihtsalt kutse aga on sõltuvus.

MÜSTILINE, KÜLLUSLIK PARFÜÜM
Parfüümi meistrid Dominique Ropion, Anne Flipo ja Fanny Bal on koos loonud Eau de Parfum Intense´i austusavalduseks mustale värvile, tuues uue müstilise ja sensuaalse puudutuse L’Interdit sarjale. Valge bukett juubeldab, hüpnootilisemana ja tekstuursemana kui kunagi varem. Originaalne apelsiniõis kohtub ägedalt sõltuvust tekitava tuberoosiga, mis intensiivistab lummavat akkordi.
Puidune põhi muutub idamaiseks, suitsuseks salajaste nootidega vetiiverist ja patšulist ning paljastab meelad noodid läbi intensiivse vanilli silmapaistvalt ja rikkalikult. Madakaskari vanillikauna külm- ekstraheerimis meetodil töötlemine tagab erakordselt kõrge kvaliteediga tulemuse. Selles külmas kuldses hüpnoosis tulevad esile naha ja merevaigu hõng, võludes meeled. Selle kütkestavus muudab parfüümi eluliseks, segunedes ootamatute musta seesami soolaste nootidega.
Eau de Parfum Intense on sügav ja rikkalik, idamine, lilleline ja puidune parfüüm, mis on ülimalt kõrgetasemeline ja vaieldamatult kõrgmood.
Lisainfo
Kaubamärk GIVENCHY
Laokood H0182180
Ribakood 3274872411685
Päritolumaa FRANCE