Püsikliendi eelised

Partnerkaart

Partnerkaardiga naudid I.L.U. kauplustes püsikliendi eeliseid, saad ostudelt soodustust ning kogud ostuboonust:

  • saad ostudelt alati 5% püsisoodustust*
  • kogud iga ostuga ostuboonust
  • saad sünnipäeval ning sellele eelneval ja järgneval viiel päeval 10% sünnipäevasoodustust* 

I.L.U. püsikliendieelised kehtivad Sulle Partnerkaardiga nii I.L.U. kauplustes kohapeal kui ka uues I.L.U. e-poes. 

E-poes oste sooritades logi end alati sisse Partnerkaardi keskkonda – siis arvestatakse Sinu ostukorvilt maha püsikliendisoodustus ja kogud boonuspunkte, lisaks saad jälgida oma tellimuste staatust ja ostude ajalugu. I.L.U. poodides kohapeal leiad igas kuus soodsa hinnaga Partnerkaardi eripakkumisi.

Lisaks I.L.U. kauplustele toimib Partnerkaart kliendikaardina ka teistes Kaubamaja grupi kauplustes: Kaubamajas, Selveris, ABC Kinga, SHU ja L´Occitane poodides. Väärtust lisavad kaardile juurde sajad kaardiga liitunud  koostööpartnerid – Partnerkaardiga annavad soodustusi teatrid ja kontserdimajad, tuntud restoranid ja majutuskohad, mitmed reisifirmad, kütusetanklad ja paljud teised. 

Partnerkaardi pakutavad võimalused on laiad. Vaid püsikliendikaardina toimiva Partnerkaardi saad soovi korral asendada deebetkaardi või krediitkaardi funktsioonides Partner Pangakaardiga. Oma ostude ajalugu saad jälgida või kontaktandmeid muuta mugavalt Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas. Igapäevaostude tegemise teevad lihtsamaks PartnerEkspressi iseteeninduskassad Kaubamaja Toidumaailmas ja SelveEkspressi kassad Selveris. Kõiki neid võimalusi saad kasutada just Partnerkaardiga.

Partnerprogrammi tingimustega ja Partnerkaardi teiste soodustusega saad tutvuda www.partnerkaart.ee

Oma kontaktandmeid saad muuta ja ostude ajalugu jälgid Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas.

 Partnerkaardi saad endale tellida siit

*Püsisoodustused ja sünnipäevasoodustus ei laiene Partnerkaardi pakkumistele, tubakatoodetele, kinkekaartidele ja kolmandate osapoolte teenustele või kaupadele.