Ilus Hind
MAGRADA ORGANIC COSMETICSLavendli kehakoorija greibi essentsõliga 250ml
- Hind13,90 €-15%55.60 €/l
- Soodushind11,82 €47.28 €/l
E-pood
Saadaval
I.L.U. Kristiine
Saadaval
I.L.U. Ülemiste
Saadaval
I.L.U. Rocca
Saadaval
I.L.U. Lõunakeskus
Saadaval
I.L.U. Pärnu
Saadaval
Orgaanilised taimeõlid, lõõgastav aroomiteraapia ning mineraalirikas meresool kombineeritud ühes kehakoorijas. Oled valmis sukelduma lõõgastavasse ilurituaali? Orgaaniline kadaka-lavendli-greibi-koorija on tõeline puhkus meeltele ja kehale. Meresoolakristallid ergutavad vereringet ja koorivad surnud naharakud, pakkudes puhastust ning värskust nahale. Kombinatsioon orgaanilisest värvohaka-, aprikoosi- ja jojoobiõlist toidab nahka rikkalike vitamiinide ja niisutusega. Kadaka-lavendli-greibi aroom lisab rituaalile rahustava ja tasakaalustava puudutuse, aitab lõõgastuda ning soodustab hea une teket. Kasutame kehakoorija valmistamisel orgaanilist lavendli essentsõli, mis pärineb Euroopa põhjapoolseimast lavendlitalust Hiiumaalt.
Kanna kehakoorija õrnade ringjate liigutustega puhtale ja niiskele nahale, seejärel loputa veega ja kuivata. Soovitame kasutada koorijat kuni kaks korda nädalas, et saavutada parim tulemus.
Kanna kehakoorija õrnade ringjate liigutustega puhtale ja niiskele nahale, seejärel loputa veega ja kuivata. Soovitame kasutada koorijat kuni kaks korda nädalas, et saavutada parim tulemus.
Sodium Chloride, Glycerin, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil*, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Tocopherol (Vitamin E), Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil*, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil*, Juniperus Communis (Juniper) Fruit Oil, Linalool, Limonene. *COSMOS sertifitseeritud orgaaniline koostisosa. Loodusliku päritoluga koostisosad: 100%
Kaubamärk
MAGRADA ORGANIC COSMETICS
Laokood
H0186186
Ribakood
4744275010093
