S+SWLAB Sleep Gummies toidulisand 42tk

22,95 € 0,55 €/tükk
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Kui unistad rahulikust unest, kardad negatiivseid mõjutusi unele, siis soovitame kasutada SLEEP kummikomme. Sisaldab melatoniini, kummeli ekstrakti ja kannatuslille ekstrakti, mis soodustavad rahulikku und. Kummikommid on naturaalse mustika maitsega.

Kummikommid sisaldavad 97,2% looduslikke koostisosi. Põhikoostisosa on 1,5mg melatoniini, aitab lühendada uinumiseks kuluvat aega. Kasulik toime avaldub 1 mg tarbimisel enne magamaminekut. Melatoniin on kehas loomulikult eritatav hormoon, mis reguleerib meie unetsüklit ja mille eripära on sünteesimine ainult pimedas.
Ajavahed, vanus, stress jne. on tegurid, mis võivad muuta selle hormooni sekretsiooni ja põhjustada unetust või uinumisraskusi. Sünteetilise melatoniini tarbimine võib taastada ööpäevase rütmi ja võimaldab naasta kvaliteetse une juurde. Sisaldab 25mg kummelit ja 25mg kannatuslille. Kummelit on tema raviomaduste tõttu kasutatud sajandeid. Kummel sisaldab apigeniini, antioksüdanti, mis mõjutab aju, et võidelda unetuse vastu ja soodustada und. Kannatuslille lehed ja õied on suurepärane vahend ärevuse, unetuse ja närvihäirete vastu.

Kohandatud paljudele dieetidele: gluteenivaba, laktoosivaba, soovime aidata allergikuid.
-100% puhas: kõik maitsed on looduslikud! Tootesse ei ole lisatud säilitusaineid. GMO vaba.
-100% vegan: ei sisalda loomakasvatustööstusest pärit koostisosi. Ei sisalda sea- ega kalaželatiini.
-100% keskkonnasäästlik: pakend on kerge ja 100% taaskasutatav. Lisaks kaitseb selle läbipaistmatus kummikomme. Aga kui oled uudishimulik ja tahad kummikomme näha, siis paki põhi on läbipaistev!
Koostis
Tapioca Syrup, Sugarcane, Water (support), Pectin (thickener), Citric Acid (acidifying agent), Red Beetroot Powder (coloring), Natural Blueberry Flavouring, Dry Passionfruit Extract, Dry Chamomile Extract, Sodium Citrate (acidity regulator), Sunflower Oil, Melatonin, Carnauba Wax (coating agent).
Kasutus- ja hooldusjuhised
Igas pakendis on 42 kummikommi, millest jätkub 3 nädalaks. Soovitame võtta kaks kummikommi 30 minutit enne magamaminekut.
Soovitused reisijatele:
Reisimine itta: hilisel pärastlõunal (umbes kell 18.00) 3 või 4 päeva enne väljalendu, et tõsta melatoniinitaset. Jätkake 2 kummikommi võtmist päevas enne magamaminekut 3 või 4 päeva jooksul pärast saabumist või vajadusel kogu viibimise ajal.
Reisimine läände: enne väljalendu pole vaja melatoniini võtta. Õhtuse füsioloogilise une edasilükkamiseks on vaja võtta 2 kummikommi 5–7 päeva jooksul.
Hoiatused
Ettevaatust: sünteetilise melatoniini kasutamine antikoagulante saavatel inimestel ei ole soovitatav.

Ärge ületage päevast annust 2 kummikommi. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Kummikommide säilivusaeg on 2 aastat.
Lisainfo
Kaubamärk S+SWLAB
Laokood H0194463
Ribakood 0819359026629