BIOCYTE Terracotta Cocktail isepruunistavad kapslid 30tk

20,95 € 0,70 €/tükk
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Kas teie nahk on kahvatu, nahk on tuhm ja väsinud? Päikesekiirguse vähendes muutub nahk kahvatuks ning tuhmiks.
Unikaalne Biocyte Terracotta Cocktail® isepruunistavad kapslid on innovatiine kompleks neljast pigmendist ja taimest, mis aitavad tekitada nahale ilusa ühtlase ja särava jume ilma päikesekiirguseta ning mis püsib aastaringselt.
Jume tekkimise eest hoolitseb värvibiksa seemnete pulber, milles sisaldub ohtralt beeta-karoteeni ja antioksüdante, lisaks aitab võidelda vananemise vastu ning omab antibakteriaalset ja põletikuvastast toimet!
Lisaks sellele, et Terracotta Cocktail isepruunistavad kapslid annavad jume ilma päikesekiirguseta, aitab ka toode tekitada päevitades ühtlast, kiiremat ning tugevamat päevitust.
MÕJUD
– looduslik jume ilma päikesekiirguseta
– ühtlane päevitus
– D-vitamiini süntees kehas

Võtke 1 tablett päevas söögi ajal suure klaasitäie veega, 3 kuu jooksul.
Koostis
Ingredients (1 capsule): Roucou seeds powder (Bixa orellana) 300 mg; Capsule shell (gelatine, colour: caramel E150c); Lycopene (carrier: maltodextrin) 8 mg; Haematococcus pluvialis extract 20 mg (titred in astaxanthin 1 mg); Zeaxanthin from Tagetes erecta flower extract (carriers: dextrin; lactose monohydrate – milk; sucrose) 1 mg; Micro-encapsulated lutein from Tagetes erecta flower extract (carrier: carbohydrates) 1 mg; Emulsifier: magnesium salts of fatty acids; Anti-caking agent: silicon dioxide [nano]; Cholecalciferol (of which vitamin D 2.5 μg, 50% NRVs*).
*NRVs: Nutrient Reference Values
Lisainfo
Kaubamärk BIOCYTE
Laokood H0180594
Ribakood 3401560075359