BIOCYTE Collagen Express kapslid 180tk

40,95 € 0,23 €/tükk
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Millised on erinevad kollageeni liigid? Mis on nahakollageen? Kollageeni vorme on 23, sealhulgas kolm põhitüüpi: I, II ja III tüüpi kollageen.
I ja III tüüpi kollageeni leidub meie nahas, juustes, küüntes, sidekoes, lihastes ja luudes, siis II tüübi kollageeni leidub enamasti liigestes ja kõhredes.
Kuni 95% naha kollageenist on I ja III tüüpi kollageen.
Biocyte kasutab Verisol™ I ja III tüübi kollageeni, mis on ainus kollageeni allikas, mis on teaduslikult tõestatud, et suudab parandada ja taastada kollageeni taset organismis.
Collagen Express® ühendab C-vitamiini ja Verisol™ kollageeni. On teaduslikult tõestatud, et C-vitamiin aitab stimuleerida kollageeni tootmist.
TITAANDIOKSIIDI VABA

MÕJUD
TÄIDETUD PEENIKESED JOONED: 20% vähenemine silmade ümbruses
VÄHENENUD KORTSUD: kollageeni taseme tõus 65%
NAHK SILEDAM: 18% elastiini suurenemine
Teaduslikus uurimuses osales 57 inimest 8 nädala jooksul tarvitades Biocyte Collagen Express kapsleid 2,5g päevas.
Koostis
Collagen hydrolysate (2.5 g collagen biopeptides); Capsule shell (gelatin; colours: beetroot red; red iron oxide); L-ascorbic acid (vitamin C 40 mg, i.e. 50% NRVs*); Emulsifier: magnesium salts of fatty acids; Anti-caking agent: tricalcium phosphate.
*NRVs: Nutrient Reference Values

Kasutus- ja hooldusjuhised
2 kapslit 3 korda päevas koos ühe suure klaasitäie veega. Kasutada kuurina 3 kuud.
Hoiatused
Toidulisand ei tohi asendada mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitatud päevaannust. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Ei soovitata rasedatele või imetavatele naistele ega alla 12-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 ° C tihedalt suletud pakendis, eemal päikesevalgusest.

Lisainfo
Kaubamärk BIOCYTE
Laokood H0180586
Ribakood 3770008244795