Kuidas osta?


I.L.U. e-poest leiad armastatud ja hinnatud ilutooteid kaubamärkidelt üle maailma. Valik on suur ning ostude sooritamine on siin lihtne, mugav ja turvaline.

Ostes vali esmalt e-poest välja sobivad tooted, salvesta need ostukorvi ning soodustuse saamiseks logi end sisse Partnerkaardi keskkonda. Ostukorvi eest tasumisel vali kohaletoimetamise viis, maksa kauba eest pangalingi kaudu või krediitkaardiga ning vajuta peale tasumist kindlasti ka linki "Tagasi kaupmehe juurde". Ostu kinnituseks saabub Sinu e-postiaadressile arve.

Kas e-poes on müügil samad tooted, mis I.L.U. poodides?

I.L.U. e-poes on müügil kaubad, mis on saadaval ka poodides kohapeal. Valik e-poes laieneb ja uueneb pidevalt, nii nagu I.L.U. poodideski. Uusi kaupu tuleb e-poodi juurde iga päev.

Kuidas leian üles huvi pakkuvad tooted?

Esmase valiku toodete juurde liikumiseks saad teha e-poe päiseribalt valides Lõhnad, Nahahooldus, Meik, Juuksed, Mehele, Kingitused, Tarvikud või Leiunurk ning liikudes edasi valitud teema alamlehele. Alamlehelt omakorda saab edasi liikuda huvi pakkuva tootekategooria juurde. Sobiva toote leidmiseks võid kasutada ka otsinguakent, kirjutades sinna märksõna või toote nime.

Tootega lähemalt tutvumiseks klikka pildile, misjärel avaneb tooteleht vajaliku lisainfoga. Kui toode Sulle sobib, siis salvestab see ostukorvi. Seejärel võid jätkata teiste toodete valimist või alustada ostukorvis ostu vormistamist.

Kas saan e-poes Partnerkaardiga soodustust?

Partnerkaardi kõik head soodustused kehtivad Sulle loomulikult ka e-poes. Soodustuse saamiseks logi end enne ostu eest tasumist Partnerkaardi keskkonda sisse ning nii kehtivad Sulle e-poes püsikliendi eelised:

  • saad alati ostudelt 5% püsisoodustust,
  • kogud igalt kulutatult eurolt ostuboonust,
  • saad sünnipäeval ning sellele eelneval ja järgneval viiel päeval 5% suuremat lisasoodustust,
  • näed oma tellimuste staatust ja ajalugu ning saad märgistada lemmiktooteid soovikorvi.

Partnerkaardiga sisse logides saad vormistada tellimused kiirelt ja mugavalt, kuna Sinu andmed on Partnerkaardi süsteemis juba salvestatud.

Kui palju kaupa tohib korraga e-poest tellida?

Selliseid piiranguid ei ole. Kui tellid korraga väga palju kaupa, siis võidakse see pakendada mitmesse pakki, kuid saad selle vormistada ühe tellimusena. Mõne toote juures võib olla piiratud korraga ostetavate toodete kogus.

Kuidas saan ostude eest tasuda?

Meie e-poest saad tooteid turvaliselt osta pangalinkide kaudu Eesti internetipankades: Swedbank, SEB Pank, LHV Pank, Luminor Pank, COOP, Pocopay. Sealjuures saab tasuda ka krediitkaartidega Visa, MasterCard ja Maestro. I.L.U. e-poes tehtavate ostude makseandmed on alati kaitstud SSL turbega ja maksed toimuvad vastava teenusepakkuja turvalistes serverites.

Krediitkaardimaksetel on 3-D Secure teenus, millega kaasneb isikutuvastus internetipangas. I.L.U. ei töötle ega salvesta Sinu krediitkaardi andmeid.

Kõik makseandmed, sealhulgas makselinkide andmed, vahendab pangani Maksekeskus AS.

Kas saan e-poes ostude eest tasuda Partner Kinkekaardiga?

I.L.U. e-poes ostude eest Partner Kinkekaardiga tasuda veel ei saa. E-pood areneb ja uueneb pidevalt ning anname uutest võimalustest kindlasti teada.

Kuhu saan kaubad tellida ja palju see maksab?

I.L.U. e-poest tellides võid kaubale tulla ise järgi I.L.U. kauplustesse, tellida kaubad SmartPOSTi pakiautomaati või SmartKULLERi kullerteenust kasutades otse soovitud aadressile. Kaupa saab e-poest tellida Eestisse. Välismaale pakki tellida momendil ei saa.

I.L.U. kauplusesse toodete tellimisel kohaletoimetamise tasu ei lisandu. Kaubad saab kätte kaupluse kassas. Tallinnas asuvad I.L.U. kauplused Kristiine, Rocca al Mare ja Ülemiste kaubanduskeskustes, Tartus Lõunakeskuses ja Pärnus Pärnu keskuses. 

SmartPOSTi pakiautomaati tellides lisandub hinnale kohaletoimetamise tasu 3.99 €. Ostud alates 59 € toimetame pakiautomaati kohale tasuta.

SmartKULLERi kullerteenuse kasutamisel lisandub hinnale kohaletoimetamise tasu 4.99 € olenemata tellimuse kogumaksumusest või paki kaalust.

Kui kiiresti tellitud tooted minuni jõuavad?

I.L.U. kauplusesse järgi tulles saad kaubad kätte kaupluste lahtiolekuaegadel ning esmaspäevast neljapäevani ostetud kaubad on väljastamiseks valmis juba ostu sooritamisele järgneval tööpäeval alates kella 18.30. Nädalavahetusel ehk reedest pühapäevani  ostetud kaup jõuab I.L.U. poodi hiljemalt teisipäeval. 

SmartPOSTi pakiautomaatidesse jõuab esmaspäevast reedeni ostetud kaup ostu sooritamisele järgneval päeval, laupäevast pühapäevani ostetud kaup hiljemalt järgneval teisipäeval. Saaremaa ja Hiiumaa pakiautomaatidesse saabub pakk 3 tööpäeva jooksul.  Kauba kohalejõudmisest pakiautomaati teavitame Sind SMS-teatega.

SmartKULLERi kullerteenuse kasutajatele toimetatakse kaubad kohale otse tellimuses märgitud aadressile. Esmaspäevast neljapäevani ostetud kaubad tarnitakse kohale ostu sooritamisele järgneval päeval ajavahemikus kell 9.00-21.00. Reedest pühapäevani ostetud kaup jõuab kulleriga kohale hiljemalt järgneval teisipäeval. Kauba üleandmise täpse kellaaja lepib kuller Sinuga enne kauba kohaletoimetamist telefoni teel kokku.

Mille alusel kaubad kättesaamisel väljastatakse?

I.L.U. kauplusesse kaubale järele tulles on vajalik teada tellimuse unikaalset numbrit. Soovitame selleks kaasa võtta ostu kinnituseks e-postkasti saabunud arve, mille võid esitada nii välja prinditud kujul kui ka ette näidates mobiilist. Sinu soovil võib kaubale järele tulla ka mõni teine isik, kellele oled edastanud arve või arve numbri. Kauba vastuvõtjal tuleb esitada ka isikut tõendav dokument. 

Pakiautomaati tellides saadetakse ukse avamiseks Sinu mobiilile unikaalne uksekood. Pakiautomaadi puutetundlikult ekraanilt leiad juhised koodi sisestamiseks ja pakilaeka avamiseks.

Mida teha, kui tasusin kauba eest kuid ei saanud e-kirjaga kinnituskirja?

Palume Sul anda probleemist teada meie klienditeenindusele saates e-postiaadressile e-pood@ilu.ee enda ja ostutehingu andmed.

Mis juhtub, kui ma ei saa kaubale kohe järgi tulla?

Juhul, kui Sa ei ole kaubale järele tulnud 14 kalendripäeva jooksul või Sa ei võta seda pakiautomaadist vastu 7 kalendripäeva jooksul, loetakse, et oled lepingust taganenud, ning me tagastame Sulle ostusumma koos postikuluga. Raha tagastatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasusid.

Kas e-poest ostetud kaupa saab tagastada?

Loomulikult. Sul on õigus e-poest ostetud kaup 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest tagastada ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja rikkumata. Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt avatud pakendiga kosmeetika ja parfüümid) 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

Mida kaupade tagastamiseks pean tegema?

Kaupade tagastamisel täida koos kaubaga saadud arve-saatelehel veerud "Tagastamine" või taganemisavaldus (mille vormi leiad siit), märkides ära tagastatavad tooted ja nende kogused ning edasta see koos tagastatava kaubaga I.L.U. kauplusesse.

Tagastatavad kaubad saad I.L.U. kauplustes üle anda kaupluse kassas. 

SmartPOSTi pakiautomaadist kätte saadud tooted võib tagastada ka sama pakiautomaadi kaudu, kasutades sama uksekood, mis paki kättesaamisel. Kullerteenuse kasutamisel võid tagastada kaubad samuti kasutades SmartPOSTi pakiautomaati. 

Kas kaupu on võimalik vajadusel ümber vahetada?

Sama tehingu raames tooteid ümber vahetata ei saa. Leides e-poest uue ja sobivama toote, saad teha uue ostu, selle eest tasudes. Mittesobivad tooted saad I.L.U. kauplusesse 14 päeva jooksul tagastada, saades seejärel tagasi nende eest makstud raha.

Kus saan tutvuda e-poe tingimustega?

I.L.U. e-poe müügitingimused leiad siit.