Tagastusõigus

E-poest ostetud kaubad saab soovi korral I.L.U.-le tagastada. Tagastamise õigus kehtib 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (v.a toote puuduste ilmnemisel, vt Müügitingimuste punkti 8).

 

Esita tagastamise avaldus

  • Kaupade tagastamiseks täida ära koos kaubaga saadud arve-saatelehel veerud „Tagastamine“, märkides ära tagastatavad tooted ja nende kogused. Täidetud  dokument edasta koos tagastatava kaubaga I.L.U. kauplusesse. Tagastamiseks kasuta arve tagaküljel olevat spetsiaalselt tagastussilti või taganemisavaldust, mille vormi leiad siit: taganemisavaldus
  • Kaup tagasta võimalusel originaal-transpordipakendis ning kõik ühe tellimuse raames tagastatavad kaubad korraga. Tagastamisega seotud otsesed kulud kannab klient.
  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata (kliendil on õigus kaubaga tutvuda viisil, nagu see on lubatud tavapäraselt poes ning klient vastutab kaubaga tutvumisel kauba väärtuse vähenemise eest, kui ta on kaupa kasutanud eeltoodust muul viisil). Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt avatud pakendiga kosmeetika, parfüümid, hügieenitooted) 14-päevane taganemisõigus ei kehti. 

 

Tagasta kaubad I.L.U.-le

I.L.U. kaupluses saad tagastada kaubad kassasse:

I.L.U. Kristiine Keskuses 1.korrusel E-P kell 10-21

I.L.U. Rocca al Mare keskuses 1.korrusel E-P kell 10-21

I.L.U. Ülemiste keskuses 1.korrusel E-P kell 10-21

I.L.U. Lõunakeskuses 1.korrusel E-P kell 10-21

I.L.U. Pärnu Keskuses 1.korrusel E-P kell 10 - 20

SmartPOSTi pakiautomaadist kätte saadud tooted võid tagastada pakiautomaadi kaudu, kasutades sama uksekood, mida paki kättesaamisel.  Kui pakk on saabunud Itella SmartPOSTi valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis tuleb esmalt tagastus vormistada my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas valides tagastamiseks endale sobivaim Itella SmartPOSTi pakiautomaat (kas sinine või valge). 

Kullerteenuse kasutamisel kasutamisel tuleb uksekoodi saamiseks ja kauba tagastamiseks ühendust võtta I.L.U. e-poega aadressil e-pood@ilu.ee.

Tagasi saadetud kaupade kättesaamise kohta saadab I.L.U. Sinu e-postiaadressile kinnituse.


I.L.U. tagastab ostusumma

Tagastatud kauba eest tagastab I.L.U. kliendile ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse saamisest. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Lepingust taganemiseks loetakse ka juhud, kus klient ei tule 14 päeva jooksul kaubale järele või ei võta kaupa välja postiautomaadist 7 kalendripäeva jooksul.  Tagastame sellistel juhtudel ostusumma koos postikuluga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Rikutud või kahjustanud tooteid tagastada ei ole võimalik.