Z.One Concept on tõhus ning täiuslik!

Ilusate ja rõõmsate juuste saladus peitub õiges hooldusrutiini ja -vahendite koosluses.

 Z.OneConcept

Z. One concepti toodetes sisalduvad mahepõllundusest saadud marja-, puuvilja- ja taimeekstraktid mis niisutavad, struktuuri tugevdavad piimaproteiinid ja aminohapped ning Integrity 41, mis on eriliselt võimas antioksüdant, kaitseb värvi ja hoiab ära keskkonna saastatuse kahjustava mõju. 

Oled päikesesõber ja naudid suve ning merevees hullamist? Sun&More sari hoolitseb orgaanilise murumuruvõi, argaania-, hibiskuseseemne- ja passioniõlide, kinoaproteiinide ning UV filtriga selle eest, et ennetada päikesekahjustusi ja turgutada rannamõnudega kaasnevat kuivatavat mõju nii juustele kui nahale.

Soengugurmaanide lahutamatuks kaaslaseks on Moisture Plus sari, mis sisaldab papaia ekstrakti, kinoa- ja piimaproteiine ning hüaluroonhapet, et niisutada ja muuta  juuksed elastseks neid raskeks muutmata. 

Vaarika-, mango-, mustika- ja papaiaekstraktidega tõeliselt hooldavad multitalendid Incredible Milk ja 12 Wonders sisaldavad kõiki lahendusi ühes pudelis: pakuvad kuumakaitset, eemaldavad kahususe, annavad soengule kauakestva vormi, muudavad juuksed kergelt kammitavaks, lisavad läiget, silendavad juuste pealispinda lisades samal ajal mahtu ja kohevust ning kaitsevad värvi UV kiirguse eest.

juuksehooldus

Kiire, lihtne, tõhus ning täiuslik!