WHITE GLO Valgendavad ribad söega 7tk

19,40 € 2,77 €/tükk
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Eemaldab hammastelt 7 päevaga kuni 10 aasta vanused plekid. Peroksiidivaba. Ei kahjusta hamba emaili. Pakendis on 7 riba ülemiste ja alumiste hammaste valgendamiseks, mis kinnituvad kindlalt hammastele ja lubavad hoolduse ajal nii rääkida kui juua. Aktiivsüsi eemaldab kohvi-, veini- ning suitsetamisest ning vananemisest põhjustatud plekid.

Kasutamine: Ava pakend ja aseta riba kord päevas nii ülemistele kui alumistele hammastele. Liigne serv voldi üle hammaste. Lase toimida 30-60min., seejärel eemalda ribad ja viska ära. Võid seejärel hambaid harjata või loputada. Võivad tekkida valged laigud, mis on ajutised. Soovitav kasutada kord nädalas.

NB! Hoida laste eest. Mitte kasutada alla 12aastastel lastel. Mitte kasutada logisevatel või kunsthammastel. Vältida kontakti silmadega. Silma sattumise korral loputa kohe. Loputa suu pärast plaastrite kasutamist. Mitte kasutada kahjustatud hammaste, tundlike igemete või halva suutervise korral.
Koostis
PVP, Hydroxypropyl Methylcellulose, Glycerin, Alcohol, Activated Charcoal Powder, Sodium Chlorite, Dissodium EDTA, Stevioside, Menthol
Hoiatused
Hoida laste eest. Mitte kasutada alla 12aastastel lastel. Mitte kasutada logisevatel või kunsthammastel. Vältida kontakti silmadega. Silma sattumise korral loputa kohe. Loputa suu pärast plaastrite kasutamist. Mitte kasutada kahjustatud hammaste, tundlike igemete või halva suutervise korral.
Lisainfo
Kaubamärk WHITE GLO
Laokood H0182537
Ribakood 9319871001223