VESTIGE VERDANT Organic Mask näomask 200ml

38,95 € 194,75 €/l
Saadavus
  • E-pood: Ei ole saadaval
  • Kristiine: Ei ole saadaval
  • Ülemiste: Ei ole saadaval
  • Rocca al Mare: Ei ole saadaval
  • Lõunakeskus: Ei ole saadaval
  • Pärnu: Ei ole saadaval
Kirjeldus
Mõjus, sügavpuhastava toimega ja nahka tervistav Vestige Verdant näomask pakub Sulle esmaklassiliseid loodusliku ning keemiavaba nahahoolduse hüvesid, mida iseloomustab absoluutne puhtus.
Organic Mask on loodud hoidmaks nahka igapäevaselt värske ja säravana ning aitamaks organismil puhastuda kahjulikest jääkainetest. Ühtlasi tervendab mask allergilist ja ülitundlikku nahka, leevendab naha rasusust ja aknet, pärsib vähirakkude teket ning taastab naha pH-taseme.

Kasutamine:
1. Loputa nägu sooja veega.
2. Kanna 1-3 mm paksune kiht maski näonahale. Oluline on tähele panna, et nahk näomaski alt läbi ei kumaks.
3. Lase toimida 5-10 minutit, sõltuvalt naha tundlikkusest ja probleemsusest. Soovitame alustada lühemast ajast ning leida just endale sobiv minutite arv.
4. Loputa mask maha jaheda veega.
5. Naerata!

Pärast näomaski eemaldamist jätkub bioaktiivsete koostisainete toime naha alumistes kihtides ca 30 min, mistõttu parima tulemuse saavutamiseks ei ole soovitatav kasutada vahetult pärast maski mahapesemist teisi iluhooldustooteid.
Näomask sobib kõikidele nahatüüpidele ning seda on soovitatav kasutada 2 korda nädalas, probleemse näonaha korral sagedamalt. Naha kerge õhetus pärast maski on vaid positiivne, mask aktiviseerib tõhusalt naha verevarustust.
0% parabeene. 0% allergeene. 0% kantserogeene.
Koostis
Humic Acid (Humiinhape), Hymatomelanic Acid (Hümatomelaanhape), Fulvic Acid (Fulvohape), Aqua (Vesi), Lipides (Lipiidid), Minerals (Mineraalid), Botanical mass (Botaaniline mass), Ash (Tuhk), Sulphur (Väävel).
Lisainfo
Kaubamärk VESTIGE VERDANT
Laokood H0161312
Ribakood 4744025010014