UUENENUD TIGI!

TIGI on tulnud välja nende seni tugevaima kollektsiooni šampoonide, palsamite ja viimistlustoodetega.

Tigi on uuendanud oma tooteid julge ja ikoonilise pakendiga ning alustanud uut teekonda jätkusuutlikkuse suunas. Tigi šampooni- ja palsami pudelid on nüüd valmistatud 50% taaskasutatud plastikust ning kõik toodete pumbad on 100% taaskasutatavad!

Uute üllatajatena võib Tigi valikust leida õhukestele ja peenikestele juustele The Bigger The Better volüümi andva palsami ning vahtšampooni. Vahtšampooni on imelihtne vahtu ajada ning see ei nõua nii palju vett nagu tavašampoonid. Toodetel on imeline eksootiline aroom.

                           TIGI             

Lisaks on sarja lisandunud Gimme Grip tekstuuri andev šampoon ja palsam, mis annab värskelt pestud juustele koheselt võimaluse erinevaks stiliseerimiseks. Ka leiab TIGI valikust uue tekstuuri, kohevust ja hoidvust andva Back It Up viimistluskreemi.

                           TIGI        

Kiireteks päevadeks ning suviseks hooajaks on TIGI-l lisandunud Dirty Secret kuivšampoon, mis teeb juuksed imeliselt värskeks ning puhtaks ja laseb mõnel hommikul kohvi kauem nautida.

 TIGI

Kaunite lokkide eest hoolitsemiseks leiab valikust ka jojoba õliga rikastatud Curl Amplifier juuksekreemi, mis toob lokid eriti hästi esile ning annab hoiaku ning hoiab samast ära ka kahusust. Juuksekreem niisutab juukseid sügavuti ning muudab need säravamaks.

OLE SINA ISE. OLE JULGE. OLE BED HEAD!