S+SWLAB Hair Gummies toidulisand 42tk

22,95 € 0,55 €/tükk
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Kui unistad ilusatest, läikivatest, tihedatest ja vastupidavatest juustest, soovitame juustele mõeldud kummikomme. Pole tähtis, kas juuksed on lühikesed, pikad, sirged, lokkis või kräsus, me kõik tahame oma juuste üle uhked olla! Sisaldb biotiini, C- ja E-vitamiini, mis soodustavad juuste ja isegi küünte kasvu. Kummikommid on loodusliku granaatõuna maitsega.

Kummikommid sisaldavad 96,5% looduslikke koostisosi. Põhikoostisosa, 2,5 mg biotiin (vitamiin B8), aitab stimuleerida juuste ja küünte kasvu, vähendada juuste väljalangemist ning suurendada juuste tugevust, elastsust ja sära. See parandab ka küünte välimust! Lisaks sisaldab C- ja E-vitamiini, mis aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Kolme põhikoostisosa päevane toiteväärtus on 2000% biotiini, 125% C-vitamiini ja 33% E-vitamiini.

Kohandatud paljudele dieetidele: gluteenivaba, laktoosivaba, soovime aidata allergikuid.
-100% puhas: kõik maitsed on looduslikud! Tootesse ei ole lisatud säilitusaineid. GMO vaba.
-100% vegan: ei sisalda loomakasvatustööstusest pärit koostisosi. Ei sisalda sea- ega kalaželatiini.
-100% keskkonnasäästlik: pakend on kerge ja 100% taaskasutatav. Lisaks kaitseb selle läbipaistmatus kummikomme. Aga kui oled uudishimulik ja tahad kummikomme näha, siis paki põhi on läbipaistev!

Igas pakendis on 42 kummikommi, millest jätkub 3 nädalaks. S+SWLAB Farmaatsiadoktor Gilles teha vähemalt 4 kuuri, mis on juuste loomulik kasvutsükkel. Sobib kasutamiseks nii naistele kui meestele.

Toimeained 2 kummikommi %NRV
Biotiin 15 mg 5000%
C-vitamiin 15 mg 125%
E-vitamiin 4 mg 33%
Biotiin, C- ja E-vitamiinil põhinev toidulisand. Biotiin aitab kaasa juuste ja naha normaalsele hooldusele. C- ja E-vitamiin aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.
Koostis
Tapioca Syrup, Cane Sugar, Water (carrier), Pectin (thickener), Citric Acid (acidifier), Natural Pomegranate Flavouring, L-Ascorbic Acid (vitamin C), Anthocyanins (colouring), Natural Lemon Flavouring, Sodium Citrate (acidity regulator), DL-Alpha-Tocopherol Acetate (vitamin E), Sunflower Oil, D-Biotin, Carnauba Wax (glazing agent)
Kasutus- ja hooldusjuhised
Soovitame võtta 2 kummikommi päevas. Üks kuur kestab 21 päeva. S+SWLAB Farmaatsiadoktor Gilles soovitab teha 3 kuulise kuuri (4 pakendit). Sobivad kõikidele juuksetüüpidele. Kummikomme võite võtta ükskõik mis ajal.
Hoiatused
Ärge ületage päevast annust 2 kummikommi. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Kummikommide säilivusaeg on 2 aastat.
Lisainfo
Kaubamärk S+SWLAB
Laokood H0194459
Ribakood 0819359028401