PLACENT ACTIV MILANO Juuksekasvu soodustavad vitamiinid 60tk

22,95 € 0,38 €/tükk
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Alustage teekonda kaunimate juuste saamiseks koos Placent Activ Milano juuksekasvu vitamiinidega juba täna ja armuge oma juustesse. Meie usume, et kaunite juuste saladus peitub seespool. Placent Activ Milano juuksekasvu vitamiinid on teaduslikult välja töötatud ja sisaldavad suurel hulgal olulisi toitaineid, mis aitavad hoida juuste tervist.*
Placent Activ Milano juuksekasvu vitamiinid on uus lähenemine juuksehoolduses – professionaalne toode, mis toimib seestpoolt väljapoole.

*biotiin, seleen ja tsink aitavad säilitada juuste normaalset struktuuri.

Juuste, küünte ja naha jaoks on olulisimad B grupi vitamiinid.
B2 vitamiin annab juustele terve väljanägemise, selle puudusel muutuvad juuksejuured rasvaseks, juukseotsad aga kuivaks ning suureneb juuste väljalangemine.
B3 vitamiin vastutab pigmendi sünteesimise eest juustes.
B6 vitamiin ennetab naha kuivamist ja sellega kaasnevat peanaha sügelust.
B7 vitamiin ehk biotiin on oluline naharakkude pidevaks uuenemiseks ning aitab säilitada juuste normaalset struktuuri.
B10 vitamiin ehk foolhape kiirendab juuste kasvu ja aitab säilitada nende loomulikku värvi.
Seleen ja tsink aitavad säilitada juuste normaalset struktuuri. Toode sisaldab munakoore membraani, ei sisalda loomset päritolu želatiini, maitseaineid, magusaineid, maapähkleid, tärklist, pärmi ega laktoosi.
Tervete juuste jaoks vajab organism ka aminohapet L-tsüsteiin, mis on tähtis juuste tugevusele ja painduvusele, sest on juuksekarva moodustava valgu, keratiini, koostisosa. Stressi või pikemaajalise üleväsimuse tõttu võib organismis keratiini tootmine pidurduda, mistõttu muutuvad juuksed hapraks. Keratiin tugevdab juukseid, vähendades nende katkemist pesemisel ja kammimisel ning annab juustele elujõudu ja läiget.
Biotiin ja tsink, mis aitavad säilitada normaalse karvakasvu, annavad juustele läike ja elastsuse, vask on aga vajalik juuste loomuliku värvi säilitamisel, takistades juuste hallinemist. jne.
Koostis
VITAMIN D CHOLECALCIFEROL 100000 UI/G , VITAMIN C ASCORBIC ACID, VITAMIN B1 THIAMIN HYDROCLORIDE, VITAMIN B2 RIBOFLAVIN, VITAMIN B3 NICOTINAMIDE, VITAMIN B5 D- PANTOTHENATE, CALTCIUM, VITAMIN B6 PYRIDOXINE HYDROCHLORIDE, FOLATE PTEROYLMONOGLUTAMIC ACID, BIOTIN D-BIOTIN,  CUPRIC GLUCONATE, L-SELENOMETHIONINE,  ZINC GLUCONATE,  CALCIUM CARBONATE, DYMETYL SULFONE (MSM),  COLLAGEN, SODIUM HYALURONATE, BAMBOO BAMBUSA SPP. YOUNG DRY EXTRACT>=70.0% SILICIA, VITAMIN B12 CYANOCOBALAMIN 0,1%, BCAAS L-LEUCINE L-ISOLEUCINE L-VALINE, L- CYSTEINE HYDROCHLORIDE, EGGSHELL MEMBRANE, LYSINE ASPARTATE, VITAMIN A RETINYL ACETATE 500000 UI/G, L-METHIONINE, MALTODEXTRIN,  THICKENER: CALCIUM PHOSPHATES E341, BULKING AGENT: CELLULOSE E460,  ANTI-CAKING AGENT MAGNESIUM SALTS OF FATTY ACIDS E 470B (MAGNESIUM STEARATE),  ANTI-CAKING AGENT SILICON DIOXIDE E 551.
Lisainfo
Kaubamärk PLACENT ACTIV MILANO
Laokood H0182972
Ribakood 8004120907739