NEW HAIR GOAL Hair Growth juuste kasvu stimuleeriv šampoon 250ml

29,95 € 119,80 €/l
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Ei ole saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Hair Growth šampoon on välja töötatud, et stimuleerida peanaha vereringet juuksejuurte optimaalseks toitmiseks, et tugevdada juukseid ja nende kasvu.

* Puhastab õrnalt peanaha jättes juuksed pehmeks
* Stimuleerib juuste kasvu, aitab ennetada juuste väljalangemist.
* Peale igat pesukorda on juuksed ilusad ja elujõulised

Õrn tsitruselõhn tekitab meeldiva värskuse tunde.

Juukse kasvu stimuleeriv šampoon, mida on hea kasutada ka hooajalise juuste väljalangemise puhul. Rikastatud mentooli ja B3-vitamiiniga, mis toetavad juuste tervislikku kasvu ja aitavad stimuleerida uute juuste teket. Suurendavad vereringet ja aitavad NHG juuksekasvu ampullide toitainetel imenduda juuksefolliikulisse. Juuste väljalangemine ja juuste hõrenemine on mõlemad suuresti mõjutatud kehvast vereringest. Niatsiinamiid soodustab kiiremat ja tihedamat juuste kasvu, suurendades peanaha verevoolu.
NHG juuksekasvu šampoon on loodud peanaha ja juuste pH-tasakaalu taastamiseks.
Tee juuksed sooja veega märjaks. Kanna peanahale ja juustele piisav kogus NHG juuksekasvu šampooni masseerides seda õrnalt ringjate liigutustega 1-2 minutit. Täiuslikult puhta tulemuse saavutamiseks soovitame juukseid pesta kaks korda.
Koostis
Rikastatud polaar mentooliga

Mentoolil on vereringet parandavad omadused, mis toetavad tervete juuste säilimist. On leitud, et mentool suurendab nii juuksefolliikulite arvu kui ka peanaha paksust. Tsirkulatsiooni parandamine tagab uute juuste tekkeks vajalike toitainete imendumise juuksefolliikulisse. On tõestatud, et mentool soodustab juuste kasvu.
Rikastatud niatsiinamiidiga
Parandab verevoolu, aitab stimuleerida uute juuste teket ja on oluline juuste väljalangemise ennetamisel. Niatsiinamiid, mida sageli tuntakse B3-vitamiinina, on oluline iga raku jaoks meie kehas soodustades paksemaid ja tervemaid juukseid. Oluline tervete juuste kasvu jaoks, kuna suurendab vereringet, mis aitab ka toitainete ja hapniku transporti juuksefolliikulisse.
Lisainfo
Kaubamärk NEW HAIR GOAL
Laokood H0196247
Ribakood 0769503823768