JOICO on läbinud uuenduskuuri!

Armastatud Joico juuksehooldustooted on läbinud põhjaliku uuenduskuuri! Uute toodete koostisesse kuulub nüüd Smart Release tehnoloogia, mis võimaldab toimeainetel vabaneda järk-järgult ja kaitseb juukseid igapäevaselt kahjulike mõjude eest. Lisaks on toodetel uuenenud pakend.

 

Mida ihkavad just Sinu juuksed?

 

Kauakestvat õhulist kohevust

Joico võimsa toimega trio, JoiFull Volumizing sarja šampoon, palsam ja soengukreem, tagavad kauakestvalt kohevad ja kergelt soengusse seatavad lopsakad juuksed, ilma et need jääksid rasked ja kleepuvad. JoiFull annab juustele loomuliku volüümi ning siidise pehmuse.

JoiFull

Külluslikult niisutatud juukseid neid raskeks muutmata

Toitva Jojoiba õliga rikastatud Joico Moisture Recovery tootesari on loodud niisutama kuivi, kahjustunud, tihedaid ja raskeid juukseid. Pärast esimest pesukorda on juuksed taas säravad, pehmed ning elujõulised. Moisture Recovery toidab igat juuksekarva seesmiselt ning lukustab toitained juuksekiududesse vähendades katkemist ning muutes juukseotsi tervemaks. Lisaks Uus JOICO HydraSplash juuksehooldustoodete sari on loodud toitma ja hellitama kuivi, kahjustatud, õhemaid ning keskmise paksusega juukseid. Eriline koostis muudab peenekoelised, kuivad ja haprad juuksed täidlasemaks, nende kergust ja õhulisust kaotamata. Kookosveega rikastatud sari annab juustele 24 tunni jooksul täiusliku niisutatuse, lisades juustele läiget ja pehmust ilma neid raskeks muutmata.

Moisture

Kahuvaba tulemust fööni kasutamata

Soengukreem Zero Heat ei vaja fööni ega vaevalist soengusättimist – just seda kreemi kasutades saad lasta juustel loomulikult õhu käes kuivada ja tulemuseks on ikkagi viimistletud välimus. Kaks erineva koostisega kreemi – peenekoelistele ja keskmise paksusega ning paksudele juustele – toovad esile sinu juuste loomuliku tekstuuri ning hoiavad need siledana kogu päeva.

Heat


Vähendada juuste föönitamise aega kuni 50%

Kuni 232°C kuumakaitsega soengukreem Joico Dream Blowout muudab juuksed siidiselt pehmeks, siledaks ja läikivaks. Kreem aitab tõrjuda juustest kahu ning kaitseb soengut välise niiskuse eest. Föönitamisel kasutatav soengukreem säästab hulga aega, vähendab juuste katkemist ning annab kauakestva perfektse tulemuse. 

Blowdry

Tunne rõõmu kaunitest juustest! JOICO professionaalne juuksehooldussari taastab juuste elujõu.