JOHN FRIEDA Luxurious Volume Forever Full kohevust andev juukselakk 250ml

11,40 € 45,60 €/l

9,20 € 36,80 €/l

Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Andke peentele juustele kohev ja püsiv, terve päeva kestev hoidvus. Caffeine Vitality kompleksi sisaldav lakk annab juustele kohevust, hoidvust ja kammitavust.
Kasutamine: Hoidke pudelit püstises asendis ja pihustage 25-30 cm kaugusel juustest. Pihustage ühtlaselt viimistletud soengule. Enne kasutamist raputage pudelit.
HOIATUS: ERITI TULEOHTLIK AEROSOOL. Survemahuti – kuumutamisel plahvatusohtlik. Kaitsta päikesevalguse eest. Mitte hoida kohtades, kus temperatuur ületab 50 °C/122 °F. Mitte pihustada lahtisesse leeki või muule süüteallikale. Hoida eemale kuumusest, kuumadest alustest, sädemetest, lahtisest leegist ja teistest süüteallikatest. Suitsetamine keelatud. Mitte suitsetada kasutamise ajal või enne kui juuksed on täiesti kuivad. Kasutada ainult hästi ventileeritud ruumis. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada silmad hoolikalt veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutada ainult vastavalt juhistele. Tahtlik väärkasutamine (sisu kontsentreerimine ja sissehingamine) võib olla kahjulik või surmav. Mitte läbi torgata või põletada, ka tühjana. Mahuti võib ära visata, kui see on täiesti tühi. Ainult välispidiseks kasutamiseks.
Koostis
Alcohol Denat., Dimethyl Ether, Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, VA/Crotonates/Vinyl Neodecanoate Copolymer, Aminomethyl Propanol, Triethyl Citrate, Phenyl Trimethicone, Parfum, Caffeine, Linalool, Butylphenyl Methylpropional.
Lisainfo
Kaubamärk JOHN FRIEDA
Laokood H0103799
Ribakood 5037156229134