FUSSKUNDIG Jalavahtkreem Special 150ml

14,90 € 99,33 €/l
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Ei ole saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Fußkundig Spetsiaalne jalahooldusvahukreem on mõeldud lõhenenud ning paksenenud naha lihtsamaks eemaldamaiseks ja leevendamiseks.
Kõik Fußkundigi jalavahud on kiiresti imenduvad, ei ole rasvased ning meeldiva ja värskendava lõhnaga. Vahukreemid jätavad nahale hea hooldustunde.

Selle imelise jalgade erihooldusvahuga Fußkundigilt hellitate te oma jalgu pehmelt ja mõnusalt ning mitte ainult suvel! Värskendav, rahustav ja meeldiva lõhnaga iluhooldus loob puhtaid heaolu hetki ja mõjub igakülgselt lõõgastavalt. See aitab teid liigse kuivuse, survepunktide, pragude ja punetuse vastu…
Enne kasutamist hästi loksutada. Kui eemaldate korgi pakendist, hoidke pihustusotsikut ülespoole. Kandke väike kogus rikkalikku vahtu jalgadele ja hõõruge õrnalt üle jalataldade. Masseerige jalgu, kuni vahukreem imendub naha sisse. Loputage käed maha. Nautige oma värskeid ja hoolitsetud jalgu.
Vältige silmakontakti!
Koostis
AQUA,UUREA, ISOPROPÜÜLMÜRISTAAT, BUTAAN, GLÜTSERIIN, TSETÜÜLALKOHOL, GLÜTSERÜÜLSTEARAAT SE, C14-22 ALKOHOLID, PROPAAN, CARAPA GUAIANENSIS SEEMNEÕLI, SIMMONDSIA CHINENSIS SEEMNEÕLI, FENOKSÜETANOOL, CALENDULA OFFICINALIS ÕIEEKSTRAKT, NAATRIUMLAUROÜÜLSARKOSINAAT, C12LIC -20 ALKÜÜLGLÜKOSIID, PANTENOOL, ALOE BARBADENSIS’I LEHEMAHLA PULBER, TOKOFERÜÜLATSETAAT, ISOBUTAAN, NAATRIUMHÜDROKSIID, BISABOLOOL, ALLANTOIIN, ETÜÜLHEKSÜÜLGLÜTSERIIN, LIMONEEN, SALIX ALBA (PAJU) KOORE EKSTRAKT, PARFÜÜM, PIIMHAPE, TSITRAAL, NAATRIUMBENSOAAT, KAALIUMNAATRIUMVESINIK, NAATRIUMVESINIK,
Hoiatused
Ettevaatust: äärmiselt kergesti süttiv aerosool. Survestatud: võib kuumutamisel lõhkeda. Kui on vaja meditsiinilist nõuannet, hoidke toote pakend või etikett käepärast. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist lugege etiketti. Hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest tulest või muudest süttimisallikatest. Ärge suitsetage. Ärge kahjustage ega põletage pakendit, ka pärast kasutamist. Mitte pihustada lahtisele leegile või muudele süttimisallikatele. Kaitske päikesevalguse eest ja ärge hoidke temperatuuril üle 50°C/122°F. Ilma piisava ventilatsioonita võivad tekkida plahvatusohtlikud segud.
Lisainfo
Kaubamärk FUSSKUNDIG
Laokood H0196983
Ribakood 0745110996965
Päritolumaa UNITED STATES