FILORGA kodune näohoolitsus!

Ilumeditsiinist inspireeritud näohooldus sinu kodus!

Laboratoires Filorga Paris ilumeditsiinist inspireeritud nahahooldustooted teevad kõrgetasemelise nahahoolduse kõigile kättesaadavaks ka kodus. Unikaalne naha toitainete (vitamiinid, mineraalained, aminohapped) ja sügavniisutava hüaluroonhappe kompleks NCEF on ilumeditsiinikeskustes tehtava mesoteraapia üks enamkasutatavaid koostisosi üle maailma enam kui 64 riigis. Mesoteraapiat kasutatakse hea naha kvaliteedi ja välimuse säilitamiseks ning pindmiste kortsukeste tasandamiseks kahekümneviiendast eluaastast alates.


 

FIlorga

Laboratoires Filorga nahahooldustoodete valikusse kuuluvadn nii puhastustooted kui näoveed, kreemid ja seerumid eri vajadustele, mitmesugused koorijad, maskid, lisaks tähtsamad muud kosmeetikatooted (CC-kreemid, praimerid, puudrid, huulte ja ripsmete hooldustooted). Vastavalt soovile ja aastaajale saab meist igaüks koostada endale vajaliku nahahooldusprogrammi. Valida võib näiteks kevadise nahale sära andava hoolduse GLOW, nahka pinguldava hoolduse FIRMNESS või niisutava hoolduse SOOTHED SKIN. Tooted saad tellida endale I.L.U. e-kauplusest!

1.Nahale sära andev GLOW hooldus.

Nahale sära ja puhanud jume annavad FILORGA OXYGEN GLOW sarja tooted. Valikusse kuuluvad puhastusgeel Oxygen Glow Cleanser, koorimisvedelik Oxygen  peel, kreemmask Oxygen Glow Mask, silmaümbruse kreem Oxygen Glow Eyes ja näokreem Oxygen Glow Creme. Päeval kasuta ka päikesekaitsekreemi UV Bronze 50 + või veekindlat aerosooli UV BRONZE 50 + Mist.

2. Nahka pinguldav FIRMNESS hooldus

Nahka pinguldava hoolduse saab endale koostada FILORGA NCEF REVERSE sarja valikust. Puhasta nahk Foam Cleanser puhastusvahuga (veekindla meigi puhul Optim Eyes Lotion), kerge meigi puhul võid kasutada ka Solution Micellaire mitsellaarvett. Uuenda ja värskenda nahka seejärel Scrub & Mask õrna kreemja koorimisvahuga, anna mõjuda ja pese. Seejärel kanna nahale sügavniisutav näovesi NCEF Essence, pinguldav ja kortse tasandav seerum NCEF INTENSIVE, silmaümbruse kreem NCEF REVERSE EYES, päevakreem NCEF REVERSE CREME või rasusele nahale sobiv NCEF REVERSE MAT. Päeval kasuta ka päikesekaitsekreemi UV Defence 50 ja kergelt katvat ning  nahale värsket jumet andvat Flash Nude Fluid peitekreemi (kolm erinevat värvitooni) ning proovi ka Flash Powder värvitut puudrit. Huuled hoiab ilusana Nutri Filler Lips.   

3. Nahka niisutav ja rahustav SOOTHED SKIN hooldus

Puhasta nahk õrnatoimelise Foam Cleanser puhastusvahuga, võid kasutada ka Solution Micellaire mitsellaarvett. Värskenda nahka õrnatoimelise Scurb & Mask koorimiskreemiga, anna mõjuda ja pese. Punetustele kalduva naha puhul kasuta koorija asemel HYDRA FILLER MASK ühekordset kangasmaski. Järgnevalt vali seerumiks nahka rahustav ja sügavniisutav seerum Hydra Hyal, silmaümbruskreemiks Optim Eyes ning päevakreemiks Hydra Filler või tundliku naha puhul Creme Universal. Päikesekaitsekreemiks vali UV Defence SPF 50.