BIOCYTE KETO päevased rasvapõletuskapslid 60tk

25,95 € 0,43 €/tükk
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
KETO päevased rasvapõletuskapslid® on toidulisand, mis aitab põletada soovimatut keharasva. Liposoomse rohelise tee ekstrakt stimuleerib ainevahetust ja aitab kaalu kontrolli all hoida. See on ideaalne inimestele, kes soovivad kaalust alla võtta ilma näljatunde ja pettumusteta.
Ketogeenne dieet
Ketogeenne dieet põhineb toitumisreeglitel, mis muudavad oluliselt meie toitumisharjumusi. Ketogeenne dieet (tihti nimetatud kui keto) on väga madala süsivesikutesisaldusega ja kõrge rasvasisaldusega dieet. See tähendab süsivesikute drastilist vähendamist ja nende asendamist rasvaga. Süsivesikute vähendamine viib su keha seisundisse, mida kutsutakse ketoosiks. Kui see juhtub, hakkab su keha uskumatult efektiivselt rasva põletama energia saamiseks. See muudab ka maksas rasva ketoonideks, mis saavad su aju energiaga varustada. Ketogeense dieediga võib oluliselt alandada veresuhkru ja insuliini taset. Sellel, koos suurenenud ketoonide hulgaga, on hulganisti kasulikku mõju tervisele. Allikas: http://www.diabeetik.ee/?p=759

Toote valitud koostisosad
Biocyte toodete koostis on välja töötatud ekspertide poolt, koosnedes uutest innovaatilistest koostisosadest, millel on optimaalne kontsentratsioon ja tõestatud efektiivsus.
 
Koostis
Ingredients (3 capsules): Raspberry flavour ketones; Capsule shell (gelatine, colour: iron oxides); L-carnitine tartrate including L-carnitine 250 mg; Liposomal extract of Camellia sinensis (L.) Kuntze green tea leaves 300 mg (emulsifier: lecithins); Camellia sinensis (L.) Kuntze green tea leaf extract 151 mg; L-arginine alpha ketoglutarate 100 mg; Calcium D-pantothenate including vitamin B5 6
mg/100% NRVs*; Anti-caking agents: talc, magnesium salts of fatty acids. *NRVs= Nutrient Reference Values

Kasutus- ja hooldusjuhised
3 kapslit päevas, eelistatavalt 2 hommikul ja 1 keskpäeval, koos suure klaasitäie veega.
Ei soovitata diabeetikutele. Sisaldab kofeiini (max 10,57mg) päevase annuse kohta.

Hoiatused
Toidulisand ei tohi asendada mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitatud päevaannust. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Ei soovitata rasedatele või imetavatele naistele ega alla 12-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 ° C tihedalt suletud pakendis, eemal päikesevalgusest.


Lisainfo
Kaubamärk BIOCYTE
Laokood H0180602
Ribakood 3760289220595