ACCA KAPPA Blooming Tuberose & Vanilla ruumilõhnastaja 250ml

59,95 € 239,80 €/l
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Ei ole saadaval
  • Ülemiste: Ei ole saadaval
  • Rocca al Mare: Ei ole saadaval
  • Lõunakeskus: Ei ole saadaval
  • Pärnu: Ei ole saadaval
Kirjeldus
Sulnist atmosfääri pakkuv tuberoosi õite ja vaniljearoomiga ruumilõhnastaja. Puidust tahtidega. Acca kappa ruumilõhnastajad – olles valmistatud parimaist looduslikest õlidest – täidavad õhu värskete, stimuleerivate aroomidega.
Kasutus: Pista kõik tahid (puidust pikad tikud) pudelisse. Kohe, kui tahid on absorbeerinud looduslikud õlid, on nad valmis vabastama lõhnu kogu ruumi. NB! Pööra tahid ümber vähemalt kord nädalas! Tähelepanu! Vedelik on tuleohtlik. Põhjustab silma sattudes tõsist ärritust. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Kahjulik veeorganismidele! Hoida eemal tulest, sädemetest ja kuumadest objektidest. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Silma sattudes loputa korduvalt veega. Nahalt pese vee ja seebiga. Neelamise korral loputa suu ja ära kutsu esile oksendamist. Kui juhtub et neelasid või tekkis nahaärritus, pöördu koheselt arsti poole ja näita käesolevat karpi!
Hoiatused
Tuleohtlik! Ei ole mõeldud sisemiseks tarbimiseks! Vältida sattumist silmadesse ja nahale! Silma sattudes loputada rohke veega ning võtta ühendust arstiga. Otsekontaktil võib tekitada nahal allergilise reaktsiooni. Hoida laste ja koduloomade eest kättesaamatus kohas. Toote keemiline koostis tootepakendil.
Lisainfo
Kaubamärk ACCA KAPPA
Laokood H0189962
Ribakood 8008230026472