YVES SAINT LAURENT Touche Éclat Le Cushion kreemjas puuder

66,95 €
Saadavus
  • E-pood: Ei ole saadaval
  • Kristiine: Ei ole saadaval
  • Ülemiste: Ei ole saadaval
  • Rocca al Mare: Ei ole saadaval
  • Lõunakeskus: Ei ole saadaval
  • Pärnu: Ei ole saadaval
Kirjeldus
Tutvustame TOUCHE ÉCLAT LE CUSHIONit, YSL’i esimest jumestuspadjaga jumestuskreemi, mis on loodud üle maailma naiste vajadusi silmas pidades. Jumestuskreem lubab kohandada kattuvust ja tonaalsust vastavalt individuaalsetele vajadustele, andes seejuures hiilgava sära.
LE CUSHION jumestuspadi on ehitatud läbimurdelist fiibertehnoloogiat kasutades. Padi koosneb kahest erinevast poolest, millel mõlemal on eraldiseisev unikaalne ülesehitus. See lubab kohandada pealekandmist ja lõpptulemusena saavutatavat jumet. See on nagu reguleeritav valguslüliti, kuid mõeldud sinu nahale.

Vali kahe erineva pealekandmisviisi ja lõpptulemuse vahel:

PIKAD LIIGUTUSED: kasuta jumestuspadja siledat poolt ja kanna jumestuskreem pikkade liigutustega mööda näonahka laiali loomuliku lõpptulemuse saavutamiseks.
PATSUTA: kasuta jumestuspadja tekstuuriga poolt patsutades veatu lõpptulemuse saavutamiseks.
TOUCHE ÉCLAT LE CUSHION peidab endas micro-net pealekandmise süsteemi, mis on vormitud spetsiaalselt optimaalse tootekoguse pealekandmiseks nahale. Seda just iga pealekandmise korra ajal. See eristabki LE CUSHION jumestuspatja teistes kompaktpatjadest ja –käsnadest.
See kõrgetasemeline funktsionaalsus annab täieliku kontrolli tarbijale – nahale ei satu kunagi ülearu palju toodet. Välditud on ka kompakti lekkimised ning toote liigne aurumine.
Lisainfo
Kaubamärk YVES SAINT LAURENT
Laokood H0171341
Ribakood 3614271634214