Ostukorvis on 0 toodet, summa 0.00 € Vaata ostukorvi

Võida ILUõhtu Reet Härmatiga!

Meie I.L.U.-s teame, et iga naine on ilus, aga oskuslik jumestus teeb temast lausa kaunitari!

Kui tahad ka avastada, kuidas kõige paremini esile tuua oma loomulik ilu, siis osta septembris I.L.U. poest Partnerkaardiga ükskõik milline toode ja osaled loosimises, mille auhinnaks on iluõhtu armastatud jumestaja Reet Härmatiga.

Iluõhtu loosis osalevad kõik kuni 3.oktoobrini Partnerkaardiga sooritatud ostud. Loosimine toimub 4.oktoobril 2017. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust.

Iluõhtu leiab aset võitjale sobivas I.L.U. kaupluses 12. oktoobril kell 20:00, mil üllatustest ja kingitustest tulvil I.L.U. uksed avanevad vaid Sulle ja su sõpradele. Jumestuskunstnik Reet Härmat näitab ette mõned praktilised nipid, mida profid teavad, aga igal naisel oleks kasulik teada. Saad teada, mida kuidas teha, mis vahendeid kasutada ja millele tähelepanu pöörata. Tutvustame sulle viimase aja uusimaid iluhitte, võimalus on kõiki uusi tooteid omal nahal proovida. Õhtu meeleolu loob Freixenet. Igale osalejale iluüllatustest tulvil kingikott!

FB postituse pilt 1410 x 1182 px_2

Kampaania reeglid:

 • Kampaania kestab 11.09. – 3.10.2017
 • Kampaania korraldaja on I.L.U. ilukauplustekett, OÜ TKM Beauty Eesti, reg kood 11432276, aadress Gonsiori 2, 10143.
 • Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 • Kampaanias osalevad kõik kampaania perioodil 11.09 kuni 3.10.2017 I.L.U. kauplustes tehtud ostud, mis on registreeritud Partnerkaardiga.
 • Kampaanias osalemiseks sooritatud ostuga kinnitab kampaanias osaleja tema soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.
 • Kampaania auhind loositakse välja kampaania perioodi lõppedes, hiljemalt 04.oktoobril 2017.
 • Kampaania auhinnaks on eksklusiivne iluõhtu võitjale ja tema kuni 10-le kaaslasele. Iluõhtu toimub võitjale sobivas I.L.U. kaupluses 12.oktoobril kell 20:00.
 • Kampaania võitja nimi avaldatakse  www.ilu.ee ja www.facebook.com/ilu.eu  hiljemalt 3. tööpäeval peale loosimise toimumist. Auhinna võitjaga võetakse korraldajate poolt personaalselt ühendust iluõhtu toimumise kuupäeva täpsustamiseks.
 • Kampaania auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhindadega ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, v.a juhul, kui auhinnad asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldajate otsusel.
 • Juhul, kui auhinna võitja ei vasta korraldajate poolt kehtestatud kampaania tingimustele on korraldajal õigus jätta talle auhind üle andmata.
 • Kampaanias võivad osaleda kõik Eesti Vabariigi elanikud v.a. korraldaja OÜ TKM Beauty Eesti töötajad ning nende perekonnaliikmed.
 • Auhindade võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
 • Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise või korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 • Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel ja kampaanialehel.
 • Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldajale I.L.U. ilukauplustekett, OÜ TKM Beauty Eesti, reg kood 11432276, aadress Gonsiori 2, 10143 Tallinn, e-mail ilu@ilu.eu. Laekunud pretensioonidele vastatakse 3 tööpäeva jooksul.


Tagasi