UUS! ERBORIANI SUPERSEERUMID

Meie kauplustes ja e-poes perioodil 14.-20.09 on ERBORIAN -20%. Lisandub Partnerkaardi soodutus. 

Erboriani selle hooaja uudiseks on neli imelist super-seerumit. Võimsad Korea väetaimed on seerumites esindatud 80% sisaldusega. Punane pipar, yuza, ženšenn ja bambus on igaüks kapseldatud sillerdava tekstuuriga seerumitesse, mis hoolitsevad Sinu naha eest neljal erineval moel: Punase pipra seerum lisab nahale sära ja energiat, yuza seerum rikastab nahka
C-vitamiiniga, ženšenni seerum pinguldab ja bambuse oma niisutab ning värskendab väsinud jumet.

MILLISE VALID SINA?

BAMBOO SUPERSEERUM NIISUTAB JA MUUDAB NAHA PRINGIKS JA ELASTSEKS

Bamboo

Usume bambuse supervõimetesse sedavõrd, et sellest on saanud seerumi staar-koostisosa. Bambuse ekstrakti sisaldus seerumis on 80%. Lisaks sisaldab seerum hüaluroonhapet, prebiootikume ja glütseriini, mis üheskoos aitavad nahka maksimaalselt niisutada. Kokkupuutel nahaga muutub seerum vee-laadseks tekstuuriks, mis imendub koheselt.

 

YUZA SUPERSEERUM NAHKA TUGEVDAV JA KAITSEV

yuza

Revolutsiooniline silikoonivaba superseerum sisaldab 80% Yuza ekstrakti. Rikastatud lisaks ka
C- vitamiini ja antioksüdantidega, mis annavad nahale kaitset ja jõudu võidelda stressi ning väliskeskkonna kahjulike mõjudega. Siasaldab prebiootikume, mis hoiavad naha niiskustasakaalu paigas ja lisavad nahale kaitset.

 

PUNASE PIPRA SUPERSEERUM ANNAB ENERGIAT JA VÕIMENDAB NAHA LOOMULIKKU SÄRA

red pepper

Erboriani revolutsiooniline silikoonivaba superseerum, mis sisaldab 80% Korea punase pipra koorealust ekstrakti. Toimib naha energia-allikana ja taastab naha loomuliku sära. Sisaldab õrnalt koorivaid ensüüme ja prebiootikume.

 

ŽENŠENNI SUPERSEERUM SILENDAB JA PINGULDAB NAHKA

ženšenn

Silikoonivaba superseerum sisaldab 80% Korea ženšenni. Tõhusalt vananemisvastane koostis kaotab peened miimikakortsukesed ja pinguldab nahka. Sisaldab peptiide ja prebiootikume, mis aitavad tasakaalustada naha loomulikku niikustasakaalu. Seerumi siidine tekstuur mõjub nahal taevalikult ja jätab nahale heaolutunde.

VALI JUST ENDA NAHALE SOBIV!