UUS! D´DIFFERENCE näoudu

UUS 4D Care&Fix Face Mist näoudu koosneb ylang-ylang lilleveest, vetikaekstraktist, hüaluroonhappest ja rakke üles äratavate peptiidide kokteilist. See kooslus niisutab ja hooldab nahka nagu näovesi ning kinnitab meiki ja hoiab selle paigal. Näoudu võib kasutada naha värskendamiseks kogu päeva jooksul.

mist

Testgrupi tagasiside sellele tootele on imeline! Kommentaaride kohaselt püsib meik tundide viisi nii kuuma pliidi ääres kui ka näomaski all, nahk püsib matt ja sametine, heal niiskustasemel.

Toote kohta on kommentaarid andnud Barbara Kärtner: „Mulle meeldib, see on hästi kerge ja ei jää nagu juukselakk näole. Tunda kohe, et toetab nahka.“ 

Laulja ja saatejuht Carine Jessica Kostla:“ Ma olen uduvett nüüd üle 2 kuu kasutanud ja saan öelda, et kodukontoriks ka ülihea abiline, kui tööd on palju, istud ühe koha peal, õhk on kuiv, toas on elektriküte, silm vajub väsimusest kinni ja nahk kisub. Kaks piserdust ja nii palju värskem olemine.“

Toode sobib igale vanusele ning nahatüübile. Näoudul on väga delikaatne lõhn, mis on tuttav D’DIFFERENCE nahahooldustoodetest. Valikus on kaks suurust, mõlemad kenas klaaspudelis: 30 ml pudel sobib hästi proovimiseks ja käekotti ning 100 ml pudel on kasutamiseks kodus või tööl. 

mist

Pihusta näoudu 10-20 cm kauguselt näole ja kaelale. Kasuta toodet nii sageli kui soovid, kas naha värskendamiseks või meigi kinnitamiseks. Toode kuivab kiiresti ja ei jäta nahale kleepuvat kihti.

Naudi värsket tunnet oma nahal!