Ostukorvis on 0 toodet, summa 0.00 € Vaata ostukorvi

Naisele

Aesti turbamask

Aesti filtreeritud rabaturba näomask

Suurus
15 ml
Ühiku hind

Filtreeritud rabaturba näomaski puhul on tegemist uudse koostise turbaga, mille puhtus ja turbas sisalduvate bioaktiivsete ainete rikkus on saavutatud rabaturba filtreerimise tulemusel. Sügavpuhastava toimega näomask annab Sinu näonahale loodusliku tervise ja noorusliku ilu. Üks näomask – neli toimet: puhastav, värskendav, siluv ja nahka toitev.

Hind
4.90 €
Aesti turbamask argaaniaõliga

Aesti filtreeritud rabaturba näomask argaaniaõliga

Suurus
12 ml
Ühiku hind

Tegemist on Eesti esimese turbapõhise näomaskiga, mis on kooslus Eesti filtreeritud rabaturba ja argaaniaõli parimatest omadustest. Sügavpuhastava toimega näomask annab Sinu näonahale loodusliku tervise, noorusliku ilu ja siidja pehmuse. Üks näomask – viis toimet: puhastav, niisutav, värskendav, siluv ja nahka toitev. Juba järgmisel päeval peale näomaski kasutamist on nahk silmnähtavalt niisutatud. Peale kuuajalist kuuri on näonahk muutunud imeliselt pehmeks ja kauniks.

Hind
5.90 €
5688_org

Anti-Ageing Comfort Cream Grade 2

Suurus
Ühiku hind

Väljakujunenud miimilistele kortsudele.
Tõhus vananemisvastane kreem sisaldab Cyperus Esculentus ekstrakti, mis võimendab dermise kapillaarset struktuuri. Näojooned muutuvad siledamaks, kortsukesed vähem märgatavaks, näoovaal säilib endisena. Sobib kasutamiseks kuivale nahale. Teoreetiline vanus 40. Kanda eelnevalt puhastatud nahale hommikul ja/või õhtul.

Hind
0 €
5691_org

Anti-Ageing Comfort Cream Grade 3

Suurus
Ühiku hind

Lõtvunud nahale ja sügavatele kortsudele.
Tõhus vananemisvastane kreem sisaldab proteiinide ja peptiidide kompleksi, mis annab kolmekordse toime kollageenile. Nahk on peale kreemi kasutamist trimmis ja pingul. Kortsud on siledamad ja näojooned remodelleeritud. Sobib kasutamiseks kuivale nahale. Teoreetiline vanus 50. Kanda eelnevalt puhastatud nahale hommikul ja/või õhtul.

Hind
0 €
5685_org

Anti-Ageing Cream Grade 1

Suurus
Ühiku hind

Esmastele ja peenikestele kortsudele.
Tõhus vananemisvastane kreem, mis on loodud just esmastele, vaevu märgatavate vananemise ilmingute ennetamiseks. Sisaldab dipeptiide ja kaeraekstrakti, mis annab nahale siluva efektiga. Sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele. Teoreetiline vanus 30.
Kanda eelnevalt puhastatud nahale hommikul ja/või õhtul.

Hind
0 €
5687_org

Anti-Ageing Cream Grade 2

Suurus
Ühiku hind

Väljakujunenud miimilistele kortsudele.
Tõhus vananemisvastane kreem sisaldab Cyperus Esculentus ekstrakti, mis võimendab dermise kapillaarset struktuuri. Näojooned muutuvad siledamaks, kortsukesed vähem märgatavaks, näoovaal säilib endisena. Sobib kasutamiseks normaalsele ja kombineeritud nahale. Teoreetiline vanus 40. Kanda eelnevalt puhastatud nahale hommikul ja/või õhtul.

Hind
0 €
5690_org

Anti-Ageing Cream Grade 3

Suurus
Ühiku hind

Lõtvunud nahale ja sügavatele kortsudele.
Tõhus vananemisvastane kreem sisaldab proteiinide ja peptiidide kompleksi, mis annab kolmekordse toime kollageenile. Nahk on peale kreemi kasutamist trimmis ja pingul. Kortsud on siledamad ja näojooned remodelleeritud. Sobib kasutamiseks normaalsele ja kombineeritud nahale. Teoreetiline vanus 50. Kanda eelnevalt puhastatud nahale hommikul ja/või õhtul.

Hind
0 €
5693_org

Anti-Ageing Cream Grade 4

Suurus
Ühiku hind

Väljakujunenud vananemise ilmingud.
Tõhus vananemisvastane kreem sisaldab Lupiini peptiide, mis stimuleerivad rakkude aktiivsust. Nahk muutub siledamaks, pringimaks, toimub kiirem rakkude uuenemine rakutasandil. Nahk muutub pehmemaks ja kirkamaks. Sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele. Teoreetiline vanus 60. Kanda eelnevalt puhastatud nahale hommikul ja/või õhtul.

Hind
0 €
7870_org

Anti-ageing duo mask

Suurus
Ühiku hind

Tõhus mitmetoimeline mask koosneb kahest tootest: Nr. 1 mask- Radiance smoothing mask: sära andev, siluv ja nahka toitev mask. Nr.2.mask- Tightening mask: geeljas mask tagab tõhusa trimmimise. Kanda hoolikalt esiteks mask nr. 1 puhastatud näole ja kaelale v.a silmaümbrused. Sõrmeotstega masseerida kergelt 1-2 min. Seejärel kanda peale mask nr. 2 ning jätta maskid 10-15 minutiks mõjuma. Seejärel puhastada niiskete käsnadega.

Hind
0 €
7872_org

Anti-puffiness/energizing roll-on

Suurus
Ühiku hind

Silmaümbruse roll-on geel. Metallist rullik jätab õhukese geelikihi, et turseid hetkega vähendada. Annab jahutava efekti. Lõhna- ja värvainetevaba. Oftalmoloogiliselt testitud.
Kasutamine: kanna rullikuga nahale õhuke kiht suunaga silma sisenurgast oimuni. Ära kanna liikuvale laule. Maskina kasutamiseks kanna paksem kiht ja hoia 10 min, rulli liigne kiht maha.

Hind
0 €
7767_org

Anti-wrinkle lifting serum Grade 2

Suurus
Ühiku hind

Intensiivne H2CRÔ-kompleksi sisaldav seerum, mis on loodud võitluseks sügavamate kortsukestega. Pärast kasutamist on näojooned saanud tugeva trimmimise ning kortsud silutud. Seerum pinguldab nii nägu kui kaela ning säilitab näoovaali nooruslikkuse.
Kanda puhtale nahale hommikuti ja õhtuti intensiivhooldusena 4 nädala vältel.

Hind
0 €
7768_org

Anti-wrinkle restructuring serum Grade 3

Suurus
Ühiku hind

Intensiivne H2CRÔ-kompleksi sisaldav seerum, mis on loodud võitluseks naha lõtvumisega ja sügavamate kortsude tekkega. Seerum taastab naha elastsust ja tõstab märgatavalt naha toonust. Toimub naha trimmimine ja näoovaali remodelleerimine.
Kanda puhtale nahale hommikuti ja õhtuti intensiivhooldusena 4 nädala vältel.

Hind
0 €
Biotherm Aquasource Cocoon Balm-In-Gel

Aquasource Cocoon Balm-In-Gel

Suurus
Ühiku hind

Niisutav kui kreem, kuid samas kerge kui geel. Toode aitab nahka erinevate hooaegade muutumisel. Jätab naha pehme, särava ja niisutatuks.

Hind
0 €
Biotherm Aquasource Nutrition Balm

Aquasource Nutrition Balm

Suurus
Ühiku hind

Kreem väga kuivale nahale. Nahka tugevalt niisutav kreem hoiab naha niisutatuna 48 tundi!

 

Hind
0 €
6368_org

Avantage Jeunesse

Suurus
50 ml
Ühiku hind

Avantage Jeunesse ennetab vananemist. Uus koostis,mile eesmärgiks on ennetada ja Matisi tedmistega võidelda 3 peamise naha vananemist soodustavate faktoritega.
Tavaliselt soovitatakse süüa 5 puuvilja ja 5 juurvilja päevas,Matis pakub tasakaalustatud dieeti nahale,et säilitada naha kaunis väljanägemine. Uus hooldus stimuleerib sirtuiine, mida kutsutakse ka Pikaealisuse Proteiinideks.

Hind
0 €
5562_org

Beauty Sleep Concentre

Suurus
Ühiku hind

Üleöö kauni jume andev ja tõhusalt nahka turgutav kontsentraat, kasutamiseks õhtuti enne magama minemist.

Hind
0 €
4789_org

Bio-Performance Super Corrective Serum

Suurus
Ühiku hind

Efektiivne vananemisvastane seerum võitleb kortsude, naha lõtvumise ja väsinud tuhmi jumega uuendusliku radikaalse tehnoloogia abil ning taastab kiiresti naha nooruslikkuse. Nahk muutub siledamaks juba esimesel pealekandmisel; regulaarsel kasutamisel näib nahk märkimisväärselt nooruslikum.

Hind
0 €
1974_org

Biocils Express Make Up Remover for the Eyes

Suurus
Ühiku hind
Hind
0 €
1973_org

Biocils Make Up Removal Gel

Suurus
125 ml
Ühiku hind
Hind
0 €
1975_org

Biofirm Lift Firming Antiwrinkle Filling Cream for Dry Skin

Suurus
Ühiku hind
Hind
0 €
1976_org

Biofirm Lift Firming Antiwrinkle Filling Cream for Normal Skin

Suurus
Ühiku hind
Hind
0 €
1977_org

Biofirm Lift Night Anti-Puffiness Face & Neck

Suurus
Ühiku hind
Hind
0 €
1978_org

Biofirm Lift Ultra Tightening Filling Serum

Suurus
Ühiku hind
Hind
0 €
5672_org

Biological Skin Peeling

Suurus
50 ml
Ühiku hind

Kooriv kreem elimineerib õrnalt surnud sarvkesta ja naha kareduse. Kanda näole ning jätta 1 min, seejärel rullida sõrmeotstega maha. Loputada hoolikalt. Kasutamissagedus vastavalt nahatüübile.

Hind
0 €