Ostukorvis on 0 toodet, summa 0.00 € Vaata ostukorvi
Tagasi toodete juurde
REN

REN EVERCALM™ tasakaalustav näomask

 
50ml
REN EVERCALM™ tasakaalustav näomask

REN EVERCALM™ TASAKAALUSTAV NÄOMASK

Uus niisutav ja rahustav REN Evercalm näomask suurendab naha kaitsevõimet ning aitab toime tulla stressiga. Tundlikule nahale mõeldud näomask rahustab, pehmendab ja niisutab, luues seeläbi  kaitsva kihi, mis aitab nahal vigastustest taastuda ning säilitada hea enesetunde.

 

KUIDAS EVERCALM MASK TÖÖTAB?

Tundliku naha puhul keskendutakse tavaliselt selle põhisümptomite (punetus, ärritus, sügelus, kuivus jms) leevendamisele…REN astub siinkohal aga sammu võrra edasi. Kasutades ära naha võimet  blokeerida aju ja naha vahel saadetavaid stressi signaale,  lõhutakse stressi liikumistsükkel ning nahk saab alustada enda tervendamisprotsessi. Unikaalne koostis keskendub just naha ja meele vahelisele tasakaalule. Esimest korda kasutab REN Evercalm maskis Albatrellus Ovinus ekstrakti, mis vabastab naha stressist, blokeerides  ärrituse ja „valu“ sõnumi ajule, et tekiks tervenemiseks vajalik heaolu ja mugavustunne. Nahaga ühtlustuv tekstuur jääb nahal luksuslik ja pehme, luues ülima mugavustunde ning kummeli soe, magus ja taimne lõhn rahustab nii keha kui vaimu.

TULEMUSED

Evercalm mask leevendab füüsilist ebamugavustunnet, lahendab tundliku nahaga seotud probleemid ning kiirendab naha tervenemisprotsessi. Nahk jääb peale maski kasutamist pehme, ühtlane, särav ja terve, tuues esile tervikliku mugavustunde.

 

Hind
31.95 €
Hind Partnerkaardiga
30.35 €

Vaata ka neid tooteid