Ostukorvis on 0 toodet, summa 0.00 € Vaata ostukorvi
Tagasi otsingusse
HUGO BOSS

Hugo Woman edp 30ml

 
30ml
Hugo Woman edp 30ml

HUGO WOMAN on loodud tänapäeva kirgikule ja tarmukale naisele, kes on ise oma elu loojad. Parfüüm on pitser, mille ta maailmale vajutab, mistõttu see peab äratama tema uudishimu ning paeluma kujutlusvõimet. See saab olla vaid HUGO Woman – lõhnav innovatsioon, mis võimaldab kanda end just nii, nagu tema seda soovib.

HUGO Woman on puuvilja- ja lillelõhnaline parfüüm, mis loob toonide ja aistingute kontrasti, segades ühte traditsiooniliselt naiselikud ja ootamatud mehelikud noodid ning peegeldades HUGO minimalistlikku glamuuri.

Tipunoodid. Küpsete põldmurakate ja sädeleva Itaalia mandariini taustal lööb särama Himaalaja punaheina rohune mäestikuvärskus. Parfüümi avaakord kõneleb meeleolutõusust, seiklustest ja uudsete kogemuste meelierutavast kutsest.

Südamenoodid. Valgeõieline jasmiin ja luksuslikult tõmmu must ploom põimuvad ühte iirise salapärase elegantsi ja India musta tee vürtsikalt suitsuse intensiivsusega, mis lisab parfüümile ootamatult poisiliku alltooni. Parfüümi HUGO Woman süda on joovastava naiselikkuse ja mehelike intriigide paeluv segu.

Põhjanoodid on nagu ilmutus –  seedripuuga pikitud sädeleva sandlipuu ümber koondunud  kütkestavad puidunoodid ammutavad soojust lopsakalt ja naiselikult ambralt. Lõpptulemus on rabav – kandja ümber heljub võrratult rikkalik, kreemjas ja mõjuv, ent samas modernne ja šikilt kuiv aroom.

 

Vaata ka neid tooteid