Ostukorvis on 0 toodet, summa 0.00 € Vaata ostukorvi
Tagasi toodete juurde
GUCCI

Gucci Bloom Acqua di Fiori EdT

 
50 ml
Uudis
Gucci Bloom Acqua di Fiori EdT

Uudis

Gucci Bloom Acqua di Fiori

Spontaansusest ja noorusrõõmust kantud naistevaheline sõprus muutub kiiresti murdumatuks liiduks, mida ajahammas murendada ei suuda. Parfüümi Gucci Bloom uues peatükis avanevadki tõelised suhted ja sidemed. Originaallõhna põhjal loodud rohevärske Gucci Bloom Acqua di Fiori ülistab nooruse ja sõpruse vitaalsust ja energiat. Meeliülendav ja helge parfüüm kannab endas puutumatu süütuse ilu puudutust.

Värske ja rohekerge Gucci Bloom Acqua di Fiori jääb truuks Gucci Bloomi õitsva aia lõhnade ideest kantud kõrge kontsentratsiooniga koostisainetele.
Originaallõhna õiteakord on säilinud ning sulab parfüümis ühte erilaadse olfaktoorse avaldusega. Tipunoodid avanevad rohelise galbani ja õrnhõrkude mustsõstrapungade uue ja intensiivselt veevärske roheakordiga. Galbanilehtede delikaatselt muskuseliste toonide taustal lööb mustsõstralehtede habrasõrn vürtsikus eriti kaunilt helisema. Lõhna südames sulavad ühte Gucci Bloomi jasmiinipungad, india kombreetum (Rangoon Creeper) ja tuberoos ning muskuse ja sandlipuu sensuaalses põhjas peegelduvad vastu soojus ja sügavus. Parfüümi nootidest moodustub õitekaskaad, mis kampaanias ka pildiliselt esile tõuseb.

Hind
92.95 €
Hind Partnerkaardiga
88.30 €

Vaata ka neid tooteid