Ostukorvis on 0 toodet, summa 0.00 € Vaata ostukorvi
Tagasi toodete juurde
BVLGARI

BVLGARI Goldea, The Roman Night EdP

 
50 ML
BVLGARI Goldea, The Roman Night EdP

BVLGARI ESITLEB: GOLDEA ‘THE ROMAN NIGHT’
Südaöine Igavene linn on nõiduslikult kütkestav ning just siit ammutas Bulgari inspiratsiooni rooma ööjumalannale pühendatud parfüümi Goldea, The Roman Night loomiseks. Võimukalt intensiivne chypre lille-muskuse aroom on peibutav-veetlev täiendus Goldea kollektsioonile. Goldea, The Roman Night muusaks ja Öökuninganna kehastajaks on glamuurne Bella Hadid.

Goldea, The Roman Night on Goldea originaalparfüümi kuldse inspiratsiooni loomulik edasiarnedus. Iga Goldea parfüümi kallihinnaline aroom on loodud naise eri tahku silmas pidades. Dea tähendab ladina keeles jumalannat ning sümboliseerib nii kollektsiooni nime kui ka roomlasest parfüümimeistri-juveliiri erinevaid kirgi. Rooma järeleaimamatut valgust peegeldav Goldea The Roman Night kannab endas Rooma tähtede sära ja Igavese linna grandioosset öist hiilgust. Goldea, The Roman Night jumalanna lugu võrsub otse selle ahvatlevalt võimuka parfüümi südamest.

Parfüümimeister Alberto Morillas on öelnud: “Jasmiin ja tuberoos on vastupandamatud öise õitsemisega kaunitarid. Mahlaste marjade ja musta pojengi hõrgust suudlusest hellitatuna päästavad nad valla iha ning nõuavad pühitsemist.  Esmakordselt rooma ööd ette kujutades jõudsin ma koheselt selle chypre-küllase signatuurini. Samaaegselt heljub musta muskuse kirgas sensuaalsus joovastava patšulisüdame ja õilsate vetiveeriajuurte kõikehellitavas embuses.“

TIPUNOODID: Mahlane mooruspuumari, Must pojeng Mahlakas – Sädelev – Sõltuvusttekitav  

Mahlakasküpsetest marjadest pulbitsevad isuäratavalt hõrgud noodid ujutavad lõhna südame üle õiteenergiaga.

SÜDAMENOODID: Jasmiiniõied, Tuberoosiessents Õiteküllane – Kontrastne – Salapärane

Kaunilt salapärased valged ööõied lisavad parfüümi hüpnotiseerivale karakterile oma olfaktoorse sära ja kirkuse.

PÕHJANOODID: Must muskus, Patšulisüda, Vetiveeria Kõikeümbritsev – Läbikumav – Sensuaalne

Mustadesse ja tekstureeritud puidutoonidesse rüütatud muskus imbub otse parfüümi identiteedi alustaladesse, lisades aroomile naiselikku jõudu ka karismaatilisust. Haarav ja elamusteküllane patšulisüda ühineb vetiveeriajuurte pulbitseverksa veetlusega.

Hind
64.95 €
Hind Partnerkaardiga
61.70 €

Vaata ka neid tooteid