Ostukorvis on 0 toodet, summa 0.00 € Vaata ostukorvi

I.L.U. stuudiod

I.L.U. kauplusesse perfektselt sulanduvad ilustuudiod aitavad Sul avastada ja täiustada oma loomulikku ilu nauditavaimal moel. Ootame kosmeetikusse ja juuksurisse!

 • Gatineau ilustuudio

  I.L.U. Kristiine kaupluse ilustuudios pakuvad näo – ja kehahooldusi Gatineau kosmeetikud. Gatineau ei tähista vaid perfektset hooldust, vaid ennekõike hoolitsust Sinu naha ja enesetunde eest. Teeme kiireid hooldusi kiirustavale naisele, kuid samas lubame nautlejaile ka pikema lõunapausi, õhtupooliku või suisa vaba hommiku. Mahe muusika, meeldiv teenindus, kvaliteetkosmeetika, uued aroomid. Lihtsalt imeline hetk sel peadpööritaval ajal.

 • BeautyBay juuksestuudiod

  I.L.U. Kristiine, Rocca al Mare ja Ülemiste juuksestuudiotes pakuvad BeautyBay juuksurid lisaks juuksehooldusele ka head nõu, mida Su juuksed kaunina püsimiseks tegelikult vajavad. Rahvusvahelise töökogemusega ja pea 10 aastase staažiga juuksurid-stilistid teavad, millised on sobivad tooted ja kuidas neid õigesti kasutada. Kui soovid, viimistleme Sinu harjumuspärast kaunist soengujoont, kuid võib-olla tasuks proovida midagi täiesti uut ja teistsugust, millest sisimas oled juba ammu unistanud.

I.L.U. stuudiod asuvad

 • I.L.U. Kristiine
  Kristiine Keskus
  Endla 45, Tallinn
  Avatud iga päev 10-21
  Vaata lähemalt
 • I.L.U Ülemiste
  Ülemiste Keskus
  Suur-Sõjamäe 4, Tallinn
  Avatud iga päev 10-21
  Vaata lähemalt
 • I.L.U. Rocca al Mare
  Rocca al Mare Keskus
  Paldiski mnt 102, Tallinn
  iga päev 10-21
  Vaata lähemalt