REVLON x WW84

Revlon

Peatselt on kinodesse jõudmas "Wonder Woman 1984" mis viib meie kangelanna aastakümnesse, mida defineerisid suured soengud ja film "Tondipüüdjad". Aga see oli ka kümnend, mida saatis külm sõda ja selle taustale asetub ka Wonder Womani lugu. 

Enne seda, kui temast sai Wonder Woman, oli ta amatsoonide printsess Diana, kes treeniti üksikul paradiisisaarel võitmatuks sõdalaseks. Kui Ameerika piloodi lennuk saarel alla kukub, räägib ta Dianale välismaailmas möllavast suurest konfliktist. Diana lahkub kodust, olles veendunud, et ta suudab ohu ära hoida. Võideldes sõjas, mis paneks lõpu kõigile sõdadele, avastab Diana oma tõelised võimed… ja oma tõelise eesmärgi. 

2018. aastal kuulutas Revlon välja oma globaalse brändi uueks ilusaadikuks Gal Gadoti, kellega koos on sel aastal valminud Revlon x WW84 limiteeritud erikollektsioon, kuhu kuuluvad Revloni kõige ikoonilisemad tooted. 

gal gadot

Revlon x WW84 erikollektsioon omab superkangelase võimu, et saaksid elada julgelt! 

Revlon Ultra HD Matte Lip Mousse on ideaalne kaaslane, kelle peale saad alati loota! Kreemjas supermatt huulevärv püsib laitmatult terve päeva ja ei kuivata huuli. 

Revlon Ultra HD Vinyl Polishi erksad värvitoonid ja silmapaistev läige toovad esile enesekindluse!

Revlon Super Lustrous Lipstick legendaarne huulepulk ei vea Sind kunagi alt! 

Revlon Colorstay lauvärvi silmapliiats kergelt hajutatav lauvärv püsib peal kuni 16 tundi, et saaksid terve päeva julgelt särada! 

Revlon Liquid Liner Blackest Black Shrink silmalaineriga lood endale ägeda ja trendika välimuse ilma suurema vaevata.

 

Tunne end tõelise superkangelasena!