Placent Activ juuksekasvuvitamiinid!

Juuksekasvu vitamiinid – miks sa neid vajad ja kuidas need töötavad?

Maailmas on rohkelt kultuure ja ühiskondasid, kus juustes nähakse naiselikkuse ning tervislikkuse sümbolit. Kuigi see ei ole täiesti tõsi ja ainuõige lähenemine, on arusaadav, miks naised ihaldavad lopsakaid ja pikki juukseid. Üheks viisiks, kuidas juuste kasvule kaasa aidata, on juuksekasvu vitamiinid. Kuidas juuksevitamiinid aga toimivad ning miks neid õigupoolest vaja on?

placent activ

Miks valida juuksekasvu vitamiinid?

Juukse tervist mõjutab peaaegu kõik! Alates meie vanusest, geneetikast, hormoonide tasemest, võetavatest ravimitest, stressist, menüüst ja lõpetades kasutatavate toodete ning palju muuga. Juuste kehvast tervisest annavad märku kadunud sära, juuste hõrenemine, juukse kasvu aeglustumine ning ka kuivus ja haprus. Appi tulevad juuksekasvu vitamiinid, mis aitavad juuste tervist märgatavalt turgutada!

Parimad vitamiinid juustele on loodud koostöös tippteadlastega, kelle töö tulemused jõuavad tänu Placent Activ Milano juuksekasvu toodetele sulle otse koju kätte. Valides kvaliteetse firma tooted, ei pea ka kartma, et vitamiinid juuste kasvuks võiksid hoopis kuidagi halvasti mõjuda.

Kuidas need toimivad?

Juuksevitamiinid on toidulisandid, mille eesmärgiks on toetada juuste tervist. Juuksekasvu soodustavad vitamiinid aitavad juustel kasvada pikemaks, aga muudavad ka juukseid paksemaks, tugevamaks ning säravamaks.

See saavutatakse tänu õigetele koostisosadele. Proteiinid, A vitamiin, B 12 vitamiin, C vitamiin, D vitamiin, E vitamiin, biotiin, raud, seleenium ja tsink on vaid mõned näited sellest, mida juuksed vajavad ning just neid silmas pidades on valminud ka vitamiinid juustele.

Kas need on kõigile?

On inimesi, kes ei pea kunagi muretsema oma juuste pärast, sest juuksed on alati täpselt sellised, nagu nad soovivad. Ja on inimesi, kelle jaoks juuste kasvatamine ning nende heaolu toetamine on pisut keerulisem teekond.

Juuksevitamiinid on suurepäraseks täienduseks kvaliteetsetele šampoonidele ja palsamitele, korrektsetele hoolitsusvõtetele ning juuste kaitsmisele liigse kuumuse, külma ning ka keemia eest. Kuna probleeme on lihtsam ennetada, kui neid lahendada, sobivad parimad vitamiinid juustele ka neile, kes hetkel muret ei tunne. Vahet pole, mis trendid parasjagu juuksemaailmas valitsevad, terved ja säravad juuksed on alati moes.

Juuksekasvu kiirendavad tooted tulevad mitmes variandis. Kelle jaoks on keeruline neelata kapslit, neile mõeldes on Placent Activ poolt turule toodud kummikarud juustele. Kummikarud on sama koostisega ja sama kasulikud, ent paljude jaoks mugavamad kasutada.