MARC JACOBS Perfect EdP 50ml

115,95 € 2319,00 €/l
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Marc Jacobs fragrances uus parfüüm Perfect Marc Jacobs on vallatu ja ootamatu. Optimismi, iseenese aktsepteerimist ja originaalsust ülistav Perfect on inspireeritud Marc Jacobs’i mantrast: “i am perfect as i am / olen täiuslik just sellisena, nagu ma olen”.
Modernse, kirka ja naiseliku Perfect Marc Jacobsi meeldiv lillearoom on lausa sõltuvusttekitav. Iff parfüümimeistri domitille michalon-bertier' loodud Perfect on värskete lillenootide ja rahustavalt mahedate akordide ebatraditsiooniline, kuid samas harmooniline kokkupõrge. Parfüüm avaneb rabarberi ja särava nartsissi mahlakate nootidega, mille varjust tõusevad esile mandlipiimatoonide rahustavad ja mahedad südamenoodid. Parfüümi põhjas moodustavad seedripuu ja cashmerani pehmus kõikeümbritseva lõppakordi.
Marc Jacobsile igiomaselt iseloomustab Perfect Marc Jacobs pudelit ootamatute elementide elegantne kooslus. Õhetavroosa parfüüm toob esile flakooni kunstipärased küljed. Kristall-lõikes korki kroonib erinevate ehismulettide eklektiline ja mitmevärviline kollektsioon. Amuletid valis välja Marc isiklikult ning need vajutavad disainile tema veidi üleoleva stiili pitseri.
Perfect on täiesti ootamatu ja just täpselt selline, nagu ta olema peab.
#perfectasiam #mjperfect
Lisainfo
Kaubamärk MARC JACOBS
Laokood H0182420
Ribakood 3614227086029