Lumene uued Põhjamaised seerumid!

LUMENE UUED ÕLIKOKTEILID VASTAVAD ERINEVATELE NAHAVAJADUSTELE

lumene

Teie naha vajadused võivad varieeruda päeviti ja aastaaegade kaupa ning vastavalt sellele peaksite oma nahahoolduse rutiini kohandama - kas teie nahk vajab niisutust, sära või tasakaalu. Inspireerituna Lumene armastatud Nordic-C [VALO] arktiliste marjade õlikokteilist toome naha vajaduste rahuldamiseks välja kaks uut õlikokteili: Nordic Hydra [LÄHDE] niisutava prebiootilise õlikokteili ja Nordic Clear [TYYNI] rahustava kanepiseemne õlikokteili.

Uusi õlikokteile rikastavad põhjamaised looduslikud koostisosad. Nordic Hydra [LÄHDE] niisutav prebiootiline õlikokteil sisaldab nahka niisutavat põhjamaise mustika seemneõli, orgaanilist põhjamaist kasemahla ja puhast arktilist allikavett, aga ka täiesti uut koostisosa - Soome kaera ksülitooli, mis aitab säilitada naha niiskustasakaalu. Nordic Clear [TYYNI] rahustav kanepiõli-kokteil sisaldab nahka rahustavat orgaanilist põhjamaist kanepiõli ja angervaksa ekstrakti. Mõlemad õlikokteilid vastavad naha erinevatele vajadustele ja aitavad anda nahale tervisliku välimuse. Need uued nahka hellitavad koostised pakuvad lahendust kõigile nahatüüpidele.

Uued tooted on vegan koostisega, nagu ka kõik muud Lumene nahahooldustooted. Need sisaldavad 96% looduslikult saadud koostisosi. Toodete pakendid on taaskasutatavad. Tooted on välja töötatud ja toodetud Soomes, Espoos.

õlikokteilid

AVASTA LOODUSLIK VÕLU!