LUMENE - VÄRSKENDAV PUHTUS PÕHJAMAISEST LOODUSEST

LUMENE PUHASTUSVAHUD ON NÜÜD SAADAVAL IGALE NAHATÜÜBILE!

Meigieemaldus ja naha puhastamine on meie igapäevase nahahooldusrutiini oluline osa. Puhas nahk näeb välja säravam, energiast pakatavam ja värskem. Et nahk terve välja näeks ja end hästi tunneks, vajab ta vastavalt nahatüübile valitud puhastustooteid.

LUMENE tõi 2019. aastal turule uued ja täiustatud puhastusvahud, millest said enimmüüdud nahapuhastusvahud kogu maailmas. Sel kevadel laiendas LUMENE puhastusvahtude valikut kahe uue tootega – nüüd on kaetud kõikide nahatüüpide puhastusvajadused.

Mõlemad uued puhastusvahud on vegan, nii nagu ka kõik ülejäänud LUMENE nahahooldustooted. Tooted koosnevad kuni 98% looduslikult saadud koostisosadest ja on välja töötatud ja toodetud Espoos, Soomes. Pudelid on osaliselt valmistatud taaskasutatud plastikust ning on peale kasutamist taaskasutatavad.

Sügavpuhastav näovaht rasusele ja kombineeritud nahale sisaldab niisutavate omadustega kasemahla, niisutavaid suhkruid ja mahedaid puuviljahappeid.

Comfort niisutav puhastusvaht normaalsele ja kuivale nahale on rikastatud toitva Põhjamaise pohlaseemneõli ja niisutava Põhjamaise pohla veega.

Radiance värskendava puhastusvahu unikaalne arktilise murakamahla ja arktilise allikavee kooslus niisutavad ja aitavad esile tuua naha loomuliku sära.

AVASTA KÕIK LUMENE TOOTED SIIT!