LANCOME Idôle EdP 25ml

58,95 € 2358,00 €/l
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Igas naises on peidus iidol ja iga naine on iidol. Idôle - nimi, mis resoneerib täna unikaalse tugevusega palju rohkem kui eales varem. Kutsub sind endasse uskuma ja ennast ületama, et luua uus teekond: sinu enda lugu.

Idôle – uue ajastu naistele
Idôle kiirgab värskendavat puhtust, milles kohtuvad heaolu ja kindlus. Täpselt nii nagu puutumatu territoorium, mis peidab endas lõpmatuid lubadusi ja võimalusi, on „puhas“ parfüümide tõlgendus puhtast leheküljest, millele võib iga naine kirjutada enda loo.
Lähtudes traditsioone purustavates „puhtast akordist“, soovis Lancôme taaskehastada akordi, mis on olnud brändile alati südamelähedane. Alates sellest hetkest, mil see valiti brändi üheks sümboliks enne, kui see muutus roosiks. Selleks, et luua noot, mis on järjepidev lillega – nii kirev kui ka õrn, värske ja rikkalik – just nende nelja silmapaistva omadusega, kohtuvad parfüümi südames kaks essentsi: absoluut ja roosivesi. Õrnalt täiustava jasmiinipuudutusega, kiirgab see rooside kaleidoskoop sädelevat lillelist valgust. Taustal kumavad patšuli jälg ja valge muskuste kooslus chypre alusel, mis toovad esile Idôle’ täieliku elegantsi.

Uut tüüpi muskusene chypre lilleline parfüüm Idôle on tõeline saavutus. Naha lõhn, mis on delikaatne kui ka mõjuv, mõlemat – nii mugav kui ka võimas.
Puhtuse tunne, helendav ja ümbritsev halo.
Enesekindluse ja naiselikkuse aura, mis vallutab maailma.

Palju enamat kui lihtsalt saavutus, Idôle’ pudel on tõeline sümbol.
Pudel, mis on imekerge kui virtuaalsus. Klaaspinnad on nii õhukesed, et tundub nagu parfüüm hoiaks iseennast peopesas. Emotsionaalne haare. Maagiline tunnetus. Pretsedenditu.
Lisainfo
Kaubamärk LANCOME
Laokood H0178533
Ribakood 3614272639638