L'ALGA Sügavniisutav ja volüümi lisav komplekt

55,95 € 55,95 €/tükk
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Ei ole saadaval
  • Pärnu: Ei ole saadaval
Kirjeldus
Elegantses lukuga kotis sisalduvad kolm L’Alga.SEAMORE sarja hitt-toodet, mis sobivad ideaalselt kuivade ja kahjustatud juuste intensiivseks koduseks hoolduseks.

L’Alga.SEAWET parandav ja taastav šampoon 100ml
Parandav ja taastav SEAWET šampoon kuivadele, värvitud ja kahjustatud või paksudele juustele taastab niiskuse, suurendab pehmust, tugevdab iga juuksekarva ning annab energiat nii peanahale kui juustele.
L’Alga.SEACURE parandav sügavniisutav juuksemask 100ml
L’Alga.SEACURE sügavniisutav juuksemask on loodud kuivadele, kahjustatud ning ületöödeldud juustele. SEACURE juuksemask on tuntavalt toimiv tänu aktiivsetele toimeainetele, mis parandavad kahjustused tungides sügavale juuksekarva, et toita ja turgutada seda sisemiselt. Samaaegselt stimuleeritakse peanaha vereringet ja toidetakse juuksekarva folliikuleid, et anda jõudu tervete ja ilusate juuste kasvamisel.
L’Alga.BOLSTER intensiivselt niisutav juukseampull 12ml
Ainulaadne L’Alga.BOLSTER on väike aga väga tõhus! See on keemilise töötluse järgne kontsentreeritud aktiivtoode – 2-3x tõhusam kui juuksemask, mida on väga mugav kodus kasutada. BOLSTER parandab ja aitab taastada kahjustatud, ületöödeldud ja kuivade juuste hea olukorra.
Lisainfo
Kaubamärk L'ALGA
Laokood H0191987
Ribakood 5060558800243