Kuidas sügis Baboriga särama panna?

Kas oled mõelnud, kuidas peale suve kanda endas edasi sära ning säilitada jume, mis paneb teised kadedusest õhkama?


Meid kannab veendumus, et oleme inimestena enesekindlamad ja õnnelikumad, kui tunneme end oma nahas ilusana. Just seepärast on meie filosoofia läbi tõhusate valemite ja professionaalsete nõuannete ning isikupärastatud lahenduste jõuda märgatava ning nähtava tulemuseni. Usume, et just seepärast oleme Euroopa kosmeetikaettevõte nr 1, sõnas Babori kvaliteetkosmeetika ametlik maaletooja ning  Beautyspa Baltic asutaja Evelin Ainomäe.

 combo

Ilusa naha ja tõhusa hoolitsuse aluseks on alati korralik puhastus. Heaks näiteks on Babori absoluutne bestseller puhastuses Enzyme Cleanser. Tegemist on peeneteralise ja õrna koorimispulbriga kõigile nahatüüpidele. Sisaldab C vitamiini ja on erakordselt vähese kuluga. Nahatüübipõhise puhastusena toome välja ainulaadse Babor Hy-Oil seeria, mis koosneb veeslahustuvast õlist ja vastavalt nahatüübile juurde valitavast fütoaktiivsest aktivaatorist.
Rääkides ilust tuleb kindlasti rääkida ka iluampullidest. Ampull tagab, et kogu sees olev kontsentraat või seerum kasutataks ära ühe korraga ning ei tekiks reaktsioone õhuga. Nii saate olla kindlad, et teie iluprotseduurid saavad alati teostatud värske seerumiga ning on maksimaalselt tõhusad. Erinevalt kreemist tungib seerum nahas sügavamale ning avaldab toimet samuti sügavuti. See on ka paljude ampullide saladuslikult kiire toime aluseks. Ampullid jagunevad 4 kategooriasse: lilla, roheline, sinine ja punane. Lilla seeria on vananemisvastane, roheline sari annab taastava efekti, sinine lisab nahale niisutust ning punane on SOS ehk tõeline ilukiirabi, mis annab kohese lahenduse probleemidele.

ampullid


2020 sügisese üllataja ning superkuurina esitleme uhkusega With Love ampullide megaboksi, mis sisaldab 24-päevast nahahoolitsuste kullafondi kuuluvat ampullikuuri. Selle abil viimistled omale kuu ajalise sära ning esmakordse kasutajana saad ka üpris soodsa hinna eest ülevaate Babori bestseller ampullidest. Megaboks sobib oma 24-päevase kuuriga ka ideaalselt detsembris eksklusiivseks kingiks näiteks advendikalendrina.

kalender

Naudi tõhusat ja luksuslikku nahahooldust!