ISSEY MIYAKE A Drop Essentielle EdP 30ml

75,95 € 2531,67 €/l
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Ei ole saadaval
  • Pärnu: Ei ole saadaval
Kirjeldus
Pärast A Drop d'Issey ja A Drop d'Issey Eau de Parfum Fraîche'i esitleb Issey Miyake uut lõhna-seiklust koos A Drop d'Issey Essentielle'iga. Kujutades uuesti ette tilga rännaku lugu, valmistuge sarnaselt kahele eelmisele saagale, taas sukelduma lopsakasse looduse südamesse.
Teekond algab A Drop d'Issey lõhnaga, mis on midagi enamat kui lihtsalt parfüüm, vaid ka rõõmsate emotsioonide plahvatus. Ta vaatab maailma uuest vaatenurgast, et paljastada looduse hämmastavad imed, tungides otse selle olemusse. See uus aroom paneb kõik looduse elemendid õitsele, et saada värskuse hingus, mis on inspireeritud parfümeer Ane Ayo iseloomulikust vihmaakordist, mis on kaunilt ühendatud esimese A Drop d’Issey lõhna originaalse sireli noodiga. Säilitades oma ikoonilise ümara kuju, kajab pudeli disainist taevasina, mis lahustub tuules õõtsuvas erkrohelises rohus.
Drop d'Issey Eau de Parfum Essentielle täiendab kollektsiooni, jätkates seda maagilist teekonda loodusesse. See parfümeer Ane Ayo taasloodud aroom tähistab lille- ja taimenoote õhulisemas lõhnas, mis on inspireeritud veepiisast, mis aurustub, kui päike imbub läbi puude. Signatuurpudel omandab helendava rohelise värvi, mis järk-järgult tuhmub. Drop d’Issey Essentielle parfüümvesi: meie uusim ood loodusele.
Koostises on 82% looduslikku päritolu koostisosi. Lisaks on selle valem vegan sertifitseeritud ja pudel sisaldab 12% taaskasutatud klaasi. Drop d'Issey Eau de Parfum Essentielle tuletab meile meelde, kui oluline on taastada ühendus reaalse maailmaga ja lasta lahti kõigest pealiskaudsest.
Loodus paljastab Issey Miyake’le oma saladused. Kõik, mida pead tegema, on #Followthedrops.
Lisainfo
Kaubamärk ISSEY MIYAKE
Laokood H0193980
Ribakood 3423222090913
Päritolumaa FRANCE