Ilupakendid annavad boonust!

 Ei ole saladus, et ilutoodetest tekkivad jäätmed on saamas aina suuremaks probleemiks, sageli jääb puudu teadmistest ja võimalustest, mida tühjaks kasutatud pakenditega edasi teha. Koostöös tublide Eesti ettevõtetega saadame oma klientide tühjaks kasutatud plastist ja klaasist pakendid uuesti ringlusse! Nii võtame kõigis I.L.U. ilupoodides üle Eesti vastu tühjaks kasutatud plastist või klaasist ilutoodete pakendeid. Lõpuni kasutatud ilutoodete pakendid on võimalik ostu eest üle anda kõigis meie ilupoodide kassades, tänutäheks laekuvad kliendi isiklikule Partnerkaardile juba järgmisel päeval 50 boonuspunkti. Loe kampaania tingimusi SIIT!

Koostööpartnerid, tänu kellele antud projekt teoks saab:

Neular

Neular

Neular on 2016. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb plastpakendite ümbertöötlemise ja plastikust profiilide tootmisega. Täna on nad ainus Põhja-Euroopa ettevõtte, mis tegeleb segaplastjäätmete ümbertöötlemisega. Aastane tootmismaht on 10 000 tonni ja eesmärgiks on suurendada aastast tootmismahtu 20 000 tonnini. Ettevõte tegutseb Kesk-Eestis, tootmispinnad asuvad Tarbja külas.

Green Gravels

Green Gravels

Ajaloolises klaasipealinnas Järvakandis jätkub klaasiklastri arendamine – Gravels rajas tööstusalale kergkillustiku tehase, mis annab olulise panuse Eesti klaasijäätmete taaskasutusse. Aastas võtavad nad ringlusse t u 11 000 tonni klaasi ja esimeses etapis võivad nad toota kuni 60 000 m³ VitriCel kergkillustikku aastas.

Kergkillustik on oma klassi ökoloogilisim ja kergeim täitematerjal ja see toimib ka dreen- ja soojustusmaterjalina. Kergkillustiku sisestruktuur on kärgjas ja poorne, mis annab sellele kerge kaalu, tugevuse ja soojusisolatsioonivõime. Kergkillustikku toodetakse taaskasutatud klaasist ja sellel on väike CO2 jalajälg.

Tegemist on äärmiselt keskkonnasõbraliku materjaliga, mida kasutatakse eelkõige taristu- ja hoone-ehituses, aga ka aia- ja maastikukujunduses.