GROWN ALCHEMIST Saastevastane aluskreem 50ml

35,95 € 719,00 €/l
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Ei ole saadaval
  • Ülemiste: Ei ole saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Ei ole saadaval
  • Pärnu: Ei ole saadaval
Kirjeldus
Revolutsiooniline mürke neutraliseeriv silikoonivaba õhkkerge geeljas aluskreem imendub koheselt ja tagab täiuslikult kaitstud ning sileda nahapinna. Tõstab silmnähtavalt niiskustaset, tugevdab märgatavalt naha loomulikku kaitsefunktsiooni, silub ja hajutab kortsukesi ning muudab poorid vähem märgatavaks. Tulemuseks on terve ja veatu välimusega nahk.
Mõnusad omadused:
- Silikoonivaba koostis ei ummista poore, vaid hajutab ja hägustab peeni joonekesi, kortse ja poore.
- Saastevastase kaitsekompleksi India ženžennijuur ja võimsad peptiidid kaitsevad naharakke kunstliku sinise valguse ja keskkonnastressi eest, tõstes seeläbi rakkude energiataset ning tervist.
- Prebiootilised peptiidid tugevdavad naha mikrofloorat ning täiustavad seeläbi märgatavalt epidermaalset kaitsekihti, tõstavad niiskustaset ning kaitsevad õrna ja vastuvõtlikku, suurlinna mõjudele avatud nahka vanemaks muudavate keskkondlike agressorite eest.
Kasutamise aeg
Hommikuti
Kasutamine
Kanda pärast niisutava kreemi/seerumi kasutamist sõrmeotste abil ühtlaselt puhtale nahale. Lasta enne jumestuskreemi või muude jumestustoodete kasutamist kuivada. Kasutada omaette vahendina või jumestuskreemi all.
Lisainfo
Kaubamärk GROWN ALCHEMIST
Laokood H0180176
Ribakood 9340800005494