GIVENCHY L'Interdit Rouge

GIVENCHY L‘INTERDIT EAU DE PARFUM ROUGE

Givenchy

Reegleid trotsides, rebides end vabaks, võnkudes: L’Interdit on oma loomisest alates olnud vabastavate jõudude algatajaks.

2018. Riskantselt julge Eau de Parfum julgustab reegleid rikkuma. 2019. Keelatud põnevuse salapärane aroom jätab oma jälje igasse ruumi ning tõstab esile iga naise deemonliku varjukülje. 2020. Eau de Parfum Intense võimendab ja suurendab seda igavikulist, lakkamatut kutset keelatud viljade nautimiseks. Sügavam ja tumedam, nii võimendab see hullutav lõhn salapäraseid jõude ja muudab Sind sellest sõltuvaks.

Givenchy

Täna algab uus peatükk ja siin mängitakse tulega, mis meid ahvatleb ja kutsub. Parfüümvesi äratab ellu salajased tunded ja põleb L’Interdit hõõguvast sensuaalsusest. Võim ei seisne selle vastupanus, vaid selle järeleandmises. L’Interdit suudab oma sensuaalse, laastava põnevusega olla võrratu meelelahutaja. See pole enam sõltuvus. See on kinnisidee.

Givenchy

Parfüümimeistrite Dominique Ropioni, Anne Flipo ja Fanny Bal'i poolt loodud Eau de Parfum Rouge'i lõhnad hõõguvad L’Interdit`i varjatud salakirjas. See põletav, hõõguvpunane ja kõrgendatud sensuaalsus on sõlminud selle lõhnaga igavese lepingu.

Givenchy

Algupärasest lillekimbust saab veriapelsini hõõguv kuumus, mille plahvatusohtlikud noodid annavad ingveri aktsentidele värskuse puhangu. Elujõuline kompositsioon Jamaika pipra lehega süüdatakse põlema ja nii vabaneb sensuaalne, uskumatult võrgutav ja vürtsikas kogemus.