GIVENCHY Gentleman Intense EdT 60ml

78,95 € 1315,83 €/l
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Kes on džentelmen? Givenchy moemajal on selleks lihtne vastus, Hubert de Givenchy: „tõeline elegants on enda heakskiitmine sellisena nagu Sa oled ja teistest hoolimine“. Mis võiks olla veel kaasagsem, kui see, et autentsus ja hoolivus on muutunud oluliseks, mille poole tänapäeval püüelda?
Head kombed ei ole ajas muutuvad, mis oli hinnatud eile, on hinnatud ka täna ning on kahtlemata ka homme. Sellest vaatenurgast on just Hubert de Givenchy ajatu kehastus täiuslikust džentelmenist. Sellest inspireerituna on Givenchy moemaja võtnud peene lähenemise mehelikkusele, tasakaal tugevuse ja tundelisuse vahel. Rabavalt kaasaegne seisukoht. Sellepärast on Gentleman Givenchy lõhna signatuur just otseselt õrnast mehest: plahvatav kohtumine delikaatsest lillest ja võimsast puidust, sümboliseerides meest, kes võrgutab läbi oma kontrastide. Mitte miski ei ole rohkem ihaldatav, kui see unikaalne viis olla kord julge, enesekehtestav ja hooliv oma saatjaskonna suhtes.
Tänapäeval lisab Givenchy Gentleman´i oma ajalikku täiesti uue peatüki esitledes Gentleman Givenchy Eau de Toilette Intense´i. See on läbinisti sõltuvust tekitav interpretatsioon iirisest, sealhulgas täiesti hämmastav kampaania kommunikatsioon, sisaldades kunstilist austusavaldus Hubert de Givenchy´ile. Taas Gentleman Givenchy esitab väljakutsed reeglitele, uuenduslik tunnetus aukartusest ja elegantsist.
Lisainfo
Kaubamärk GIVENCHY
Laokood H0184989
Ribakood 3274872422995
Päritolumaa FRANCE