Elizabeth Arden – innovaatiline ilulooja

 

Elizabeth Arden on tänapäeval paljude edukate naiste eelistatuim nahahooldusbränd

Elizabeth Arden

1910. aatsal New Yorgis Viiendal Avenüül alguse saanud kuulus Red Door ehk „punase ukse“ salong tähistab ka täna suurlinna kiire elutempoga naise mitmekülgset iluhooldust. Elizabeth Ardeni missiooniks on alati olnud pakkuda terviklikku hoolitsust, et tema salongi tulnud naine lahkuks sealt rahuloleva ja õnnelikuna. „Ilus olla on iga naise õigus,“ ütleb kuulus lause, mida ilulooja armastas tihti korrata. Hoolitsedes naiste ilu eest, oli Elizabeth Arden samal ajal ka oma aja üks esimesi naisõiguslasi. 1912. aastal marssis ta sufragettide korraldatud naiste õigusi nõudval demonstratsioonil koos 15 000 naisega,  kes kõik kandsid protesti märgiks Ardeni poolt spetsiaalselt loodud punast huulepulka.

Elizabeth Arden

Täna pakub Elizabeth Arden laia valikut nahahooldust, populaarseid parfüümisarju ja nahka hooldavaid jumestustooteid. Brändi valikus on üheks kuulsamaks hoolduseks kindlasti 8 Hour sari, mille originaalsalv on paljude jaoks aja jooksul lausa asendamatuks „imetooteks“ kujunenud. Kuulsused, alates Victoria Beckhamist ja prints Harryst kuni tänapäeva kuulsate sotsiaalmeedia staarideni, nagu näiteks ilublogija Chiara Ferragni, on tunnistanud, et 8 Hour Skin Protectant hooldav salv on neil alati kodus olemas. Salvi saamislugu ulatub aga lausa 1934. aastasse, mil Miss Arden märkas oma hobusetalli täisvereliste võidusõidutraavlite jalgade eest hoolitsemiseks kasutatud salvi erakordset tõhusust. Kord määris ta salvi oma tuttava lapse marraskile kukutud põlvele. Haav hakkas juba kaheksa tunni möödudes imeliselt kiiresti paranema ning edukas ilutoode oligi sündinud. 

Elizabeth Arden

Elizabeth Arden tegi taas revolutsioonilise avastuse 1991. aastal tuues esimesena müügile kapslikestesse pakendatud keramiidi seerumid. Pisikesed kuldsed kapslid, mis sisaldavad erinevate nahka pinguldavate keramiidide kompleksseerumit, on mugavalt kasutatavad ja konservantide vabad monodoosid. Täna on sarja valikus lisaks originaalkapsitele ka retinooliga ning C-vitamiiniga kapslid ning eraldi väiksemad kapslid silmaümbruspiirkonnale.

 

Samuti oli Elizabeth Arden üks esimesi brände, mis hakkas pakkuma kosmetseutilist nahahooldust, tuues 2005. aastal turule Prevage nahahoolduse. Sarja keskmes on 1986. aastal Jaapani ravimifirma poolt loodud võtmekomponent Idebenone, mida kasutatakse meditsiiniliselt rakkude säilitamiseks. Ülimalt tõhus komponent on üks võimsamaid vananemisvastaseid koostisaineid moodsas nahahoolduses, tagades lisaks ka keskkonna saastatuse vastase kaitse. Väärika, üle saja aastase ajalooga ilubränd jätkab ka täna tootearenduse ja uuendustega, rõõmustades iluhuvilisi igal aastal nii uute nahahooldustoodete kui populaarsete parfüümisarjadega.

 Avasta legendaarsed lemmikud!