ECOSH Oomex, Omega 3-6-9 rasvhapete kompleks 300ml

28,95 € 96,50 €/l
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Ühe kõrgeima ent optimaalseima EPA ja DHA (oomega 3) sisaldusega ning taimsete õlidega rikastatud kalaõli Oomex aitab hoida igapäevast normaalset asendamatute rasvhapete sisaldust kehas ning toetada silmade, südame-, närvi-, aju-, liigeste ning immuunfunktsiooni.

Oomega 3 on tuntud oma postiivse toime poolest
* südame-versoonkonnale,
* liigestele,
* immuunsusele,
* aju funktsioneerimisele,
* mälule,
* naha ja juuste kvaliteedile,
* nägemisele ja kogu kogu organismi arengule.
Ecoshi apelsinimaitseline Oomega 3 toode on valimistatud kõrgkvaliteedilisest kalaõlist, mis on eriti rikas oomega 3 rasvahapete EPA ja DHA poolest. Õli on toodetud hoolikalt valitud lühikese elueaga süvaveekaladest nagu sardiinid, anšoovised ja makrellid, mis on puhtaimad oomega 3 allikad meres. Õli omakorda puhastatakse, kontsentreeritakse, deodoriseeritakse ja stabiliseeritakse edasiarendatud kõrgtehnoloogiate abil, mis teeb sellest Prantsusmaal valmistatud õlist ühe kõige stabiilseima ja puhtaima oomega -3 õli turul.

Rääsumisest hoiavad ja stabiilsuse tagavad erinevate tokoferoolide segu ning polüfenooliderikas esmane külmpressitud ja teraapilise toimega oliiviõli. Polüfenoolid on tugevad antioksüdandid, millel on palju kasulikke omadusi, mis kaitsevad nii kalaõli kui keha oksüdeerumisest. Lõhna ja maitset annab apelsiniõli.

Ecoshi apelsinimaitseline ja kõrge EPA/DHA tasemega Oomega 3 süvaveekalade õli:
* aitab hoida nomaalset triglütseriidide (oomega rasvhapped) taset
* aitab kaasa normaalsele südametalitusele
* aitab hoida vererõhku normaaltasemel
* aitab hoida normaalset nägemist

D3 vitamiin aitab hoida normaalset luustruktuuri, hammaste tervist ja lihaste talitust.
Koostis
Kalaõli (anšoovis, makrell, sardiin, MCT kookosõli, E-vitamiin  – tokoferoolid antioksüdandina), külmpressitud oliiviõli (antioksüdant),  lõhna ja maitseained (apelsin),  vitamiin D3 (kolekaltsiferool)
Kasutus- ja hooldusjuhised
Keskmisele täiskasvanule 1 supilusikatäis õli päevas. (Kehakaal korrutada 0,15-ga. Nt 80 kg kehakaalu korral 12 ml e. 1 supilusikatäis õli päevas, 60 kg kaaluv 9 ml st kolmveerand supilusikatäit õli päevas, 100 kg kaaluv 15 ml st poolteist lusikatäit õli päevas).

NB! Manustamisel on oluline vältida pudeli kontakti suu ja keele limaskestaga!Manusta toodet kallates mõõtetopsikusse või lusikale.
Hoiatused
Kala suhtes allergilistel inimestel kalaõli mitte tarvitada. Verd vedeldavate ja teiste ravimite kasutamise, raseduse ja imetamise korral konsulteerida arsti või vastava ala terapeudiga. Kaks nädalat enne operatsiooni ning sünnitust õli mitte kasutada. Soovitatud annust mitte ületada. NB! Manustamisel on oluline vältida pudeli kontakti suu ja keele limaskestaga!Manusta toodet kallates mõõtetopsikusse või lusikale.
Lisainfo
Kaubamärk ECOSH
Laokood H0185160
Ribakood 4741609545009