ECOSH Biotiin toidulisand 90 kapslit

16,90 € 0,19 €/tükk
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
B-vitamiinide hulka kuuluv tugevatoimeline bioaktiivne D-biotiin, tuntud ka H-vitamiini, B7 ja koensüüm R nime all, osaleb koos teiste sama rühma vitamiinidega toidu energiaks muutmisel. Ilu vitamiinina on biotiinil tähtis roll naha, juuste ja küünte tervisele, kuna on üks tähtsamaid vitamiine rakkude kasvamise ja uuenemise tagamisel. Biotiin aitab kaasa makrotoitainete ainevahetusele, normaalsele energiavahetusele ja närvisüsteemi talitlusele. Paljude erinevate ülesannete kõrval aitab biotiin hoida ka limaskesti normaalsena ning toetab psühholoogilisi funktsioone.

Bioaktiivne Biotiin on vajalik:

naha, juuste ja küünte tervisele
mikrotoitainete ainevahetusele – rakkude kasvule ja uuenemisele
normaalsele energiavahetusele ja limaskestale
normaalsele närvisüsteemi talitlusele ja psühholoogilistele funktsioonidele
Mida tähendab bioaktiivne? Bioaktiivne aine on koheselt valmis minema biokeemiliste muundumiste ehk ainevahetuse võrgustikku, mis on organismide elu aluseks. Mitteaktiivsed vitamiinid tuleb rakus esmalt muuta aktiivseks, kuid bioaktiivne vitamiin on koensüümses vormis ja ei nõua enam rakus lisareaktsioone. See omakorda hoiab kokku organismi ressursse nagu energiat ja organismile olulisi toitaineid.

Toode on laktoosi- ja gluteenivaba.
Koostis
Riisijahu (mahuaine), D-biotiin, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan)
Kasutus- ja hooldusjuhised
Soovituslik päevane annus on 1 kapsel vastavalt terapeudi või arsti soovitusele.
Hoiatused
Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Lisainfo
Kaubamärk ECOSH
Laokood H0185164
Ribakood 4741609542763