DUO Quick-set ripsmekaarte liim valge/läbipaistev 5g

10,40 € 2080,00 €/kg
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Ei ole saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Lateksivaba Quick-set ripsmeliim on veekindel ega sisalda formaldehüüdi. Ripsmeliim on kasutamiseks valmis 5 sekundiga ning sobib ripsmekaarte ja ripsmetutikute kinnitamiseks. Kiirelt paigaldatav liim on kiire abi keset kiirustamist! Liimiga on kaasas õhuke silikoonhari, mis võimaldab ripsmeid kiiresti ja hõlpsalt paigaldada. Quick-Set liimi on ohutu kasutada ka kontaktläätsedega!

Koostis
Acrylates/Ethylhexy Arcylate, Copolymer, Alcohol Denat, AMP-Acrylates Copolymer, Retinol, Ascorbic Acid, Tocopherol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin
Kasutus- ja hooldusjuhised
Aseta kunstripsmete rida oma ripsmetega ühele joonele, alustades paigaldust välimisest servast. Kui kunstripsme rida on liiga pikk, lõika see välimisest servast lühemaks. Kandke ripsmeribale õhuke kiht liimi ja oodake 30 sekundit kuni liim on tahkunud. Aseta riba silmalaule, nii lähedale oma ripsmetele kui võimalik. Vajuta õrnalt paari sekundi jooksul sõrmedega nurkadesse. Liim kuivab 3-5 minutit. Eemalda kunstripsmed õrnalt, alustades välisservast. Seejärel eemalda vana liim kunstripsmetelt ning aseta need alusele tagasi, et saaksid neid uuesti kasutada.
Hoiatused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutage ainult vastavalt juhistele. Toote silma sattumisel loputa koheselt leige veega.
Lisainfo
Kaubamärk DUO
Laokood H0182968
Ribakood 0073930675839