DSQUARED2 Wood Dsquared2 Pour Homme EdT 30ml

55,95 € 1865,00 €/l
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Ei ole saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Ei ole saadaval
Kirjeldus
DSQUARED2 uus meestelõhn WOOD
Jõuline, eristuv ja maskuliinne

""Parfüüm on meeleline avaldus, mis ütleb Sinu kohta kõik. See on kõige intiimsem ja eristavam element, sest ta muudab Sind sõnuseletamatul moel eriliseks ja märgatavaks.
Usume, et DSQUARED2 stiili ja iseloomu määratlev uus lõhn WOOD on unikaalne ja isikupärane aksessuaar.""

DSQUARED2 loojad Dean and Dan Caten

Uue DSQUARED2 WOOD lõhnasarja loomisel on lähtealuseks olnud puitu iseloomustavad tunnused nagu tugevus, vastupidavus ning mitmetahuline struktuur, mis muudavad puidu omanäoliseks ja jäljendamatuks.
DSQUARED2 uue meestelõhna WOOD avaakord on Vahemereliselt värske, seda tänu Kalaabria bergamotile ning Sitsiilia sidrunile-mandariinile, täienduseks teravad, kuid elegantsed noodid ingverilt. Ergud kannikeselehe ja kardemoni nüansid vastanduvad ambroxi vaoshoitud sensuaalsusega. Lõpetuseks aga trendikas valge puidu sähvatus, mis taltub sügavaks ja elegantseks vetiverihõnguks.

Tumedast ja tugevast klaasist voolujooneline pudel, mille massiivse põhjaga sisemus moodustab omaette tilgakujulise ruumi, tipneb isikupärase kõrgkvaliteetse korgiga, millele on viimistluse andnud tänapäeval aina haruldasemaks jäävad käsitöömeistrid. Lisanüansina peab ära märkima korgi magnetsulguvuse.
Pakendi soojad ja külmad materjalid on omavahel põimunud, kaotamata sealjuures isikupära.
Selle tumepruuni sametpinda markeerib punane vahtraleht, DSQUARED2 moemaja segiajamatu sümbol.

Tualettvee DSQUARED2 WOOD MAN täiendavasse kehasarja kuuluvad värskendavate ja toitvate omadustega BATH & SHOWER GEL, AFTER SHAVE BALM ja DEODORANT STICK.
Lisainfo
Kaubamärk DSQUARED2
Laokood H0176112
Ribakood 8011003845682