D'DIFFERENCE Küünal Signature Scent NO.3 roosa 240g

20,95 € 87,29 €/kg

16,76 € 69,83 €/kg

Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Signature Scent No.3 küünal lõhnab nagu mahe mälestus poolmetsikust aiast, kus viljapuude all kasvavad läbisegi lilled ning maitsetaimed. Sellesse korrapärasesse kaosesse on lihtne „uppuda“ ja tunda kuidas vaikusest leiavad tee sinuni lood, milles reaalsus põimub fantaasiatega. Sa ärkad värskesse hommikusse ja tunned kuidas paokil aknast imbub sisse kannikeste õrn, puuderjas aroom. Jahedal puidust põrandal on eelmise õhtu konjakiklaasid, mille sa kaasa haarad, et need saaksid puruneda kraanikausis tuhandeks killuks. Tavapärase ärevuse asemel suudad olla rahulik, sest selles hommikus usud sa päriselt kildude õnne toovasse jõusse. Päikesekiired peegeldavad katkisele klaasile sinakas-rohelist valgust ja pildikesi mündiväljadest, jasmiinipõõsastest ning piibelehti täis puude alustest. Koristades killukesi tungib magusast lillelõhnast läbi vürtsikas aniis ja sa oled segaduses, sest eelmisel korral siin viibides polnud seda aroomikooslust veel tunda. Unelevates meenutustes lõikad terava killuga näppu ning klaasile tilgub paar punast tilka...sellest õhkub värske ning pisut kirbe ja mõrkjas greibi lõhn, või ei, on see hoopis bergamot või need mõlemad koos? Mõttelõnga katkestavad soojad, sinu õlgu embusesse haaravad käed, mis liiguvad pehmelt ja kindlalt katkiste kildude vahele, et su sõrm sealt päästa. Kahe keha keemiast saab väike köök täidetud puiduse muskuse ja pehme ambra lõhnadega. Tundub hea hetk, et panna tee keema ja teha teoks unistus täiuslikust päevast.

TIPUNOODID: bergamot, greip, rohelised noodid
SÜDAMENOODID: piibeleht, münt, kannike, tee, aniis, jasmiin
PÕHJANOODID: valge muskus, ambra
Koostis
100% SOJAVAHA ja PARFÜÜM
Kasutus- ja hooldusjuhised
Põletage küünalt kuni kogu pealispinna sulamiseni.
Jälgige, et taht jääks küünla keskele ja vaha sisse ei jääks
põlenud tahi tükke. Ärge kunagi põletage küünalt järjest üle 4 tunni.
Enne järgmist põletamist lõigake taht 0,5 cm pikkuseks. Hoidke põlevat küünalt lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel – klaas võib olla kuum. Ärge põletage küünalt tuleohtlike materjalide peal või läheduses. Vältige tuuletõmbust küünla juures. Ärge jätke kunagi põlevat küünalt järelvalveta!
Hoiatused
Hoidke küünal püstises asendis turvalisel fikseeritud ja stabiilsel kohal. Hoidke lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas. Ärge paigutage küünalt elektroonilistele seadmetele ega tuuletõmbega kohtadesse. Vältige kardinate jms liikuvate ja tuleohtlike materjalide lähedust küünla põletamise ajal. Suhtuge küünlasse, kui lahtisesse tuleallikasse, suure ettevaatusega! Enne kasutamist veenduge, et teie suitsuandur on töökorras.
Lisainfo
Kaubamärk D'DIFFERENCE
Laokood H0187571
Ribakood 4745090050141